היום ה-96 למלחמה

אותרה מנהרה שחטופים שהו בה בתנאים קשים | נתניהו: אין כוונה לכבוש לצמיתות את עזה

עסקת החטופים החדשה שעומדת על הפרק - הגליית ראשי חמאס ונצירת אש בתמורה לשחרור כולם. בכיר חמאס בלבנון אמר שהארגון יסרב | הקבינט התכנס הלילה שוב ודן בפרטי המתווה. הסיכויים לכך שהוא יתממש אינם גבוהים לפי ההערכות | במקביל צה"ל מחדש את התקיפות בלבנון | כל העדכונים (חדשות)

כתבי כיכר השבת | כיכר השבת |
הכתבה פורסמה ב-כ"ט בטבת תשפ"ד | 10.01.24
חיילים ברצועת עזה (צילום: דובר צה"ל)

עדכונים שוטפים - דקה אחר דקה

23:33: נתניהו בסרטון באנגלית, ערב הדיון בהאג: "אני רוצה להבהיר כמה נקודות: לישראל אין כוונה לכבוש לצמיתות את עזה או לעקור את האוכלוסייה האזרחית שלה. ישראל נלחמת בטרוריסטים של חמאס, לא באוכלוסייה הפלסטינית, ואנו עושים זאת תוך ציות מלא לחוק הבינלאומי".

23:14: בטלגרף הבריטי מדווחים כי המנהיג העליון של איראן חמינאי היה מעורב באופן אישי בהחלטתם של החות'ים בתימן להטיל מצור בים האדום.

22:03: הוחלט כי אלון שמריז ויותם חיים, החטופים שנורו בשוגג מאש צה"ל אחרי שברחו מהשובים, לא יוכרו כחללי צה"ל.

21:47: שר החוץ האמריקני שהשתתף היום בישיבת הממשלה הודה לשרים על ההסכמה להכניס משאיות קמח לעזה. אלא שהשרים לא אישרו הסכמה כזו. לפי הדיווח בחדשות 12, ההסכמה התקבלה בציר "עוקף קבינט".

לכתבה המלאה - כנסו כאן
אנתוני בלינקן (צילום: Photo by Olivier Fitoussi/Flash90)

21:16: מטה משפחות החטופים: ״הכנסת משאיות קמח לעזה היא מתנה לחמאס, מתנה לסינוואר ופגיעה ישירה בחטופים ובלוחמים הפועלים למוטט את חמאס ולשחרר את החטופים״.

עוד לדבריהם: ״אנחנו אסירי תודה למזכיר המדינה ולנשיא ביידן על עמידתם לצד החטופים ולצידה של מדינת ישראל אבל הסיוע בדמות קמח לרוצחים ואנסים בזמן מלחמה, הוא תקדים מסוכן וחייב להיות מותנה בשחרור חטופים בתמורה״.

21:00: דובר צה״ל: ברשתות התקשורת הפלסטיניות השונות דווח בימים האחרונים כי במהלך תקיפה שבוצעה מוקדם יותר השבוע באיזור רפיח נהרגו שני עיתונאים בשם חמזה אלדחדוח ומצטפא ת׳ריא.

מידע מודיעיני שיש בידי צה״ל מוכיח את זהות שני המחוסלים כפעילים בארגוני הטרור ברצועה שלקחו חלק בקידום פעולות טרור נגד כוחות צה"ל.

המסמך שנחשף (צילום: דו"צ)

20:49: דובר צה"ל: "הכוחות איתרו בחאן יונס מנהרה בה שהו חטופים בתנאים קשים מתחת לאדמה״.

20:31: דיווחים על חידוש המתקפות של צה"ל בדרום לבנון.

20:26: גדעון סער בטוויטר: מזכיר המדינה האמריקני אנטוני בלינקן טוען: גם לפלסטינים יש שאיפות. צודק. מדינה היתה יכולה להיות להם כבר לפני יותר מ-75 שנים ואינספור פעמים מאז. אלא ששאיפתם העקבית היא השמדת ישראל. היום כמעט שאין ישראלים שלא מבינים זאת. הם לא יתנו להקים בלב ארצנו מדינה שתהיה בסיס למימוש מזימה זו.

20:06: הרמטכ״ל קיים הערכת מצב היום במרכז רצועת עזה ואמר ללוחמים: "אחרי שנלחמנו בעזה - נדע לעשות את זה בלבנון אם נצטרך". הוא התייחס גם לפיצוץ באל בורייג׳: "משימה מאוד מורכבת - מחוייבים ללמוד".

הרמטכ"ל, היום (צילום: דובר צה"ל)

19:39: בכיר חמאס בלבנון אוסמה חמדאן מזים את הדיווחים על עסקת חטופים קטארית בתמורה להגליית ראשי חמאס. לדבריו מדובר בהטעיה ישראלית והדבר היחיד שחמאס דורש הוא הפסקת אש מוחלטת.

19:00: לשכת ח"כ ישראל אייכלר על סערת אי החתימה להדחת כסיף: "זו טעות חמורה לתמוך ביוזמת ליברמן ופורר שרוצים לזרוק את החרדים במריצות למזבלה. ברור כי הבאים בתור לפסילה, יהיו הח"כים החרדים. את הפסילה של חרדים בג"ץ יאשר, בניגוד לכסיף שבג"צ ישאיר אותו בכנסת. למרות הכל, אחרי שכל הח"כים החרדים חתמו, ח"כ אייכלר לא יפרוש מן הציבור ויחתום עם כולם".

18:53: 95 ימים לטבח הנורא: יכ"ל וצה"ל ממשיכים להפוך כל אבן, בחיפושים אחרי נעדרים ושרידים מהטבח הנורא בעוטף עזה.

לכתבה המלאה - כנסו כאן
(צילום: דוברות יכ"ל)

18:34: ראש המועצה האזורית שומרון הגיש בקשת חופש מידע לאלוף יהודה פוקס ותא"ל דניאל הגרי בדרישה לפרסם את מסמכי פיקוד המרכז המראים כי ישנה ירידה דרמטית בפשיעה לאומנית ישראלית וכי פריסת הכוחות בעוטף עזה ובשומרון היו לפי תכנון מראש. דגן: "לא נאפשר את המשך עלילת הדם הזו נגד ההתיישבות, אם צריך נגיע גם לבית משפט".

18:14: נשיא המדינה יצחק הרצוג: ״אני מחזק את עובדי המדינה, עורכי הדין, היועצים וכלל הצוות המקצועי, המוכשר והמסור אשר יציג את עמדת ישראל בפני בית המשפט הבינלאומי לצדק בהאג; ומאחל הצלחה רבה לשופט אהרן ברק במשימתו החשובה.

"למערכה שאנו נתונים בעיצומה יש מגוון פנים וחזיתות, בהן זו של המשפט הבינלאומי – שהיא חשובה וחיונית ביותר, ובכולן ניאבק בנחישות על צדקת דרכנו, על זכותו של עמנו לביטחון, ועל הערכים היהודיים והדמוקרטיים שהם קווי המתאר שלנו – גם בעת מלחמה שאין צודקת ממנה.

"לכו בכוחכם - כולנו עומדים מאחוריכם, בלי פוליטיקה, בלי מחנות. יחד נעמוד איתן נגד הרשע, הצביעות ועלילות הדם באשר הם״.

17:39: ארגון הטרור חיזבאללה קיבל עליו את האחריות לירי לעבר מוצב צה"ל בגבול לבנון.

17:30: העיתונאית מוריה אסרף חושפת כי לישראל הגיעה באמצעות הקטרים הצעה חדשה וראשונית לקידום עסקת חטופים. ישראל טרם השיבה להצעה.

17:13: ‏דיווחים בלבנון: אזרח נהרג מתקיפת צה"ל בכפר כילא בדרום המדינה.

17:11: דובר צה"ל: מטוסי קרב של חיל האוויר תקפו בשעות האחרונות מפקדה מבצעית ועמדת שיגור של ארגון הטרור חיזבאללה בדרום לבנון. בנוסף, זוהו לפני זמן קצר שלושה שיגורים משטח לבנון לעבר מרחב ערב אל-עראמשה שנפלו בשטחים פתוחים, צה"ל תוקף את מקור הירי בשטח לבנון.

17:08: הדחת כסיף: 85 חברי כנסת כבר חתמו על הבקשה לפתוח בהליך הדחה כנגד ח״כ עופר כסיף בגין תמיכתו בטענות דרום אפריקה נגד מדינת ישראל בבית הדין הבינלאומי לפשעי מלחמה בהאג.

16:52: צבע אדום בקיבוץ נחל עוז בעוטף עזה.

16:41: לראשונה מהבוקר: אזעקה הופעלה ביישוב ערב אל עראמשה במועצה האזורית מטה אשר בגבול לבנון.

16:22: השר בני גנץ בהצהרה לתקשורת: "ממשלת לבנון צריכה לחשוב האם אחריה הם מגן קדמי של איראן. אם חיזבאללה ימשיך- נפעל בדרום לבנון כפי שאנחנו פועלים בצפון הרצועה. זה לא איום על לבנון - זאת הבטחה לתושבי הצפון".

16:11: העיתונאית דפנה ליאל מצטטת גורם מדיני כי "עוד מוקדם לדבר על התקדמות ממשית בנושא החטופים. הקבינט יכונס ב-18:00 לדיון בעניין".

16:02: הקבינט המדיני-ביטחוני יתכנס הערב בשעה 18:00, לדון על הלחימה בחזיתות השונות. בנוסף, הם צפויים לדון במתווים שונים לעסקאות חטופים חדשות עם החמאס.

16:00: חברת רפאל, בשיתוף עם מפא"ת במשרד הביטחון, השלימו בהצלחה ניסוי מוצלח במערכת ההגנה האווירית המתקדמת ספיידר- SPYDER בתצורה חדשה וייחודית- All in One. הניסוי כלל יירוט כטב"ם במתאר מבצעי מאתגר, המטרה יורטה בפגיעה ישירה ומדויקת.

"ניסוי מוצלח". מערכת ספיידר (SPYDER) (צילום: דוברות רפאל)

15:04: העיתונאי אריאל כהנא (ישראל היום) חושף כי ישראל צפויה להגדיל משמעותית את הסיוע לעזה ולאפשר בימים הקרובים כניסה של 400 משאיות ביום. בכך, יגדל הסיוע הומניטרי לעזה -לשיעור מחצית מהכמות היומית שהייתה טרם המלחמה.

15:32: מטה משפחות החטופים דורשים מהקבינט: "לאשר כל עסקה שתביא לשחרור החטופים".

14:54: ראש הממשלה בנימין נתניהו, סיים בשעה זו לעדכן את יו"ר האופוזיציה חבר הכנסת לפיד במצב הביטחוני.

14:30: בגרמניה ובבריטניה התייחסו לתקיפה החות'ית בים האדום כלפי אונייה אמריקנית: "מצב בלתי נסבל. עדות ברורה להסלמה".

14:26: הודעה חריגה של דוברות שב"כ, צה"ל, הפרקליטות והמשטרה: כתב אישום חמור הוגש כנגד תושב הפזורה הבדואית שהצטרף לפעילות צה״ל ב-7 באוקטובר, למרות שלא זומן למילואים, ותוך שהוא מתחזה לקצין בדרגת סרן וגם הציג עצמו ככזה בפני גורמים בצה״ל. במהלך הפעילות שלו הוא נחשף למידע מסווג.

14:09: החות'ים בהודעה רשמית: תקפנו ספינה אמריקנית שהעבירה סיוע לישראל.

14:06: דובר צה"ל בשפה הערבית, סא"ל אביחי אדרעי, חושף את הפער בין ההנהגה העזתית לאוכלוסיה: "כוחות צה"ל שפעלו באזור אל-בוריג' פשטו על בית הנופש של מרואן עיסא. זו עדות נוספת לניתוק המוחלט בין הנהגת חמאס, שחיה חיי עושר, לבין חלק גדול מאוכלוסיית עזה. מנהיגי חמאס בגן עדן ותושבי עזה בגיהינום". לתיעוד המלא >>>

דירת הנופש הראוותנית של מרוואן עיסא (צילום: דובר צה"ל)

13:06: וושינגטון פוסט: בכירים בבית הלבן מודאגים משחרור כוחות צה"ל מעזה לטובת מתקפת מנע על חיזבאללה, ומכנים מתקפה כזו - "סכנה".

13:03: אבו מאזן: "לא נרשה להגלות אף פלסטיני, מעזה או מהגדה. ההצהרות של שרים ובכירים ישראלים הקוראים לגירוש העם הפלסטיני מסוכנות". את הדברים אמר לבלינקן בפגישה שנערכה עימו היום. לכל פרטי הפגישה >>>

12:44: שר החוץ הלבנוני ניפק היום אמרה מפתיעה כשקשר בין בחירת נשיא לבנוני חדש להסכם שלום עם ישראל.

11:59: בפשיטות על בתי המחבלים שהיוו מטרות צבאיות איתרו לוחמי החטיבה - עמדת שיגור מל״טים, נשק ארוך טעון עם כדור בקנה מתחת למיטת ילדים לצד רימוני יד, מחסניות, מדי חמאס ואמצעים רבים בעלי ערך מודיעני, תמונות של ילדים אוחזים בנשקים.לידיעה המלאה - לחצו כאן.

תיעוד מהפעילות (צילום: דובר צה"ל)

11:54: מפקד משמר הגבול האמריקאי, צ׳יפ ג׳ייסון אוהנס (Jason Owens - Chief of the Border Patrol - United States Border Patrol) החל היום את ביקורו הרשמי במשמר הגבול הישראלי אשר ייערך כשבוע. במסגרת הביקור יבקר ביחידות מג״ב הפזורות בגזרות השונות, יתרשם ויחשף לתחומי העיסוק ולאתגרים המבצעיים איתם מתמודדים הכוחות מידי יום.

הבוקר, מפקד משמר הגבול, ניצב בריק יצחק קיבל את פניו של מפקד משמר הגבול של ארצות הברית במפקדת החיל בלוד, במעמד סגל הפיקוד הבכיר של החיל, לוחמות ולוחמי מג״ב. במסגרת קבלת הפנים, מפקד מג״ב פירט בפניו על אתגרי הייחוס, הפריסה המבצעית ותפקידם המכריע של לוחמי משמר הגבול ושוטרי משטרת ישראל בבלימת מתקפת הטרור ב-7 באוקטובר ובהמשך נערך טקס זיכרון לזכרם של חללי מג״ב במלחמה.

טקס הזיכרון במג"ב (צילום: דוברות המשטרה)

11:47: יו"ר המחנה הממלכתי, השר בני גנץ ימסור היום (ד׳), הצהרה לתקשורת בשעה 16:00 בקריה בת"א. לאחריה יענה על שאלות כתבים.

11:46: ‏תיעוד ב'כיכר השבת': שר הביטחון יואב גלנט ובני משפחתו הכניסו ספר תורה לבית כנסת במקום מגוריו - מושב חופית, לשלומם של החיילים ולהשבת החטופים. הספר נכתב ע"י הסופר גבריאל בוזגלו יו"ר 'מאור הקודש' בירושלים • צפו

הכנסת ספר תורה של גלנט (צילום: רפי בוזגלו)

11:42: יו״ר מפלגת ישראל ביתנו, ח״כ אביגדור ליברמן, כתב בחשבון הטוויטר שלו כעת: ״הדיווח על כך שהחות׳ים מתימן שיגרו אמש עשרות טילים וכטב״מים לעבר כלי שייט ששטו באזור הים האדום הוא פשוט בלתי נסבל".

"לא יכול שבשעה שהחות׳ים סוגרים לנו נתיבי שייט שלמים ופוגעים באוניות סחר, הם בעצמם ממשיכים להשתמש באין מפריע בנמל אל-חודיידה ומעבירים דרכו משלוחי נשק מאיראן".

"כפי שאני חוזר ואומר חייבים להחליף את הדיסקט. המזרח התיכון הוא הג'ונגל הכי אכזרי שקיים על פני האדמה, ובג'ונגל הזה חייבים להתנהל אחרת".

11:11: דובר צה"ל: לוחמי צה"ל, שב"כ ומג"ב מיפו הלילה את בית אחד המחבלים מהפיגוע בסמוך לצומת המשטרה הבריטית; במבצע שערכו הכוחות במחנה הפליטים ג'נין נחשפו מעל 80 מטענים שנועדו לפגוע בכוחותינו ובתרקומיא שביהודה איתרו הכוחות כ-100 מטענים נוספים שהושמדו. לידיעה המלאה - לחצו כאן.

11:00: הקרב נגד ארגון הטרור הלבנוני לא נפסק. דובר צה"ל מפרסם כעת תיעוד מהתקיפות של מטוסי הקרב של חיל האוויר בלבנון מהיממה האחרונה.

התקיפות בלבנון (צילום: דובר צה"ל)

10:46: הודעה מטעם רפאל - "רפאל נמצאת בפעילות רציפה לתמיכה במאמץ המלחמתי. היום יום רביעי, ה-10/1 בין השעות 11:30-12:30 יתקיים בשטח מכון דוד בקריות ניסוי מתוכנן ומבוקר במהלכו עשוי להשמע רעש. גורמי ההצלה והביטחון מעודכנים על הפעילות, נמצאים איתנו בקשר שוטף ויעדכנו בכל אירוע אמת. אנו מתנצלים על אי הנוחות".

10:24: חבר וועדת הפנים ח"כ ארז מלול (ש''ס): "אני שמח שבעקבות הצעת החוק שיזמתי, המועצה הארצית לתכנון ובנייה שבראשות נתן אלנתן על החלטה לאשר בהיתרי הבנייה לממ"דים גם שירותים ומקלחת במקומות צמודי גדר. מדובר בבשורה גדולה".

10:22: זה סדר היום המתוכנן להיום, יום רביעי במליאת הכנסת:

10:14: משרד הפנים מודיע: חוף אכדיה צפון בהרצליה הפתוח בעונת החורף אסור לרחצה לאור הודעת הרשות המקומית על תוצאות חריגות בבדיקת מי הים. זכרו, רחצה ללא מציל אסורה ומסוכנת!

10:00: השר לביטחון לאומי, איתמר בן גביר מגיב על פסקת בג"ץ נגדו: "החלטת בג"צ שמונעת ממני הסמכות למנוע תמיכה באוייב בשעת מלחמה, היא בלבול מוסרי חמור. מדינת ישראל נלחמת על קיומה וביטחונה, ולא נתפס כיצד ניתן לקבל החלטה כזאת המאפשרת לאוייב להפגין נגד חיילנו במיוחד בזמן שיום יום אנו קוברים את מיטב לוחמנו"

09:34: הגירעון בתקציב המדינה הולך לתפוח מאוד בשנה הקרובה בעקבות המלחמה, ומשרד האוצר הפיץ הבוקר חוברת הכוללת את כל הקיצוצים והשינויים בתקציב 2024 | לכל הפרטים ולידיעה המלאה - לחצו כאן.

09:22: בלבנון מדווחים הבוקר, כי ישראל פועלת בין היתר בסיני שבמצרים, בסודאן ובלוב, כדי למנוע הברחת חטופים על ידי חמאס מרצועת עזה.

08:59: "הממשלה אישרה קיצוץ בתקציב משרדי הממשלה לטובת קרן מס רכוש, במחטף של משאל טלפוני", כך טוען הבוקר השר בן גביר שהתנגד לקיצוץ ומוסיף: "במקום לקצץ בכספים הקואליציוניים, מקצצים בעבודה החשובה של המשטרה, משרד החינוך, משרד הבריאות ומשרדים חשובים נוספים".

08:33: דובר צה"ל מעדכן הבוקר, כי הכוחות המתמרנים ממשיכים לפעול בשטח רצועת עזה בסיוע ותיאום עם חיל האוויר ולוחמי זרוע הים. במהלך היממה האחרונה הותקפו מעל 150 מטרות טרור בשטח הרצועה. במרחב אל מע'אזי שבמרכז רצועת עזה, פעלו כוחות מצוות הקרב של חטיבת גולני והכווינו כלי טיס של חיל האוויר לתקיפת מחבלים רבים. הלוחמים חשפו מעל 15 פירים תת קרקעיים. במהלך פשיטה על מבנים צבאיים במרחב, אותרו משגרי רקטות, טילים, כלי טיס בלתי מאוישים, וחומרי נפץ.

תיעוד מתקיפות צה"ל ברצועה (צילום: דובר צה"ל)

בנוסף, הלוחמים השמידו מכונה לייצור רקטות שאותרה במרחב. במסגרת פעילות אוגדה 98 במרחב חאן יונס שבדרום הרצועה, מכלול האש של עוצבת הקומדו הכווין כלי טיס של חיל האוויר שתקפו וחיסלו מעל 10 מחבלים בסגירת מעגל מהירה עם הלוחמים בשטח. במהלך הלחימה במרחב ביממה האחרונה, חוסלו עשרות רבות של מחבלים על ידי צוותי הקרב החטיבתיים.

תיעוד מחיסול המחבל בחאן יונס (צילום: דובר צה"ל)

08:29: שוטרי היחידה ללוחמה בפשיעה של מרחב ירקון פענחו פרשיית מרמה מתוחכמת ורחבת היקף הכוללת עשרות עבירות גניבה והתחזות בנסיבות מחמירות באמצעותן גרף החשוד לכיסו במרמה מעל 100,000 שקלים - השבוע הוגשה נגדו בבית המשפט הצהרת תובע והיום יוגש כתב האישום.

תיעוד החשוד בביצוע העבירות (צילום: דוברות המשטרה)

08:11: דובר רש"ת: היום, יום רביעי, יעברו בנמל התעופה בן גוריון כ-19,100 נוסעים ב-113 טיסות בינלאומיות נכנסות ויוצאות. סך הכל יצאו היום כ-9,900 נוסעים בטיסות בינלאומיות, ויכנסו לישראל כ-9,200 נוסעים.

08:05: בישראל נערכים היטב לקראת הדיון בבית הדין הבינלאומי, אחת מההצעות שעלו על הפרק על ידי ראש השב"כ, הוא להביך את האו"ם - שבית הדין הדין הוא אחד ממוסדתיו על ידי הצגת הוכחות שפעילי או"ם היו מעורבים בטבח הנורא בשמחת תורה | לידיעה המלאה - לחצו כאן.

07:50: קבוצת טלגרם של יותר מ-3000 מורים מטעם ארגון אונר"א בעזה חגגה את הטבח בדרום הארץ מהרגע הראשון שהתרחש | המורים ה"חפים מפשע" היללו את המחבלים וקראו לחמאס להוציא להורג את בני הערובה האזרחים שנתפסו במהלך הטבח | לידיעה המלאה - לחצו כאן.

07:30: יובל שגב מדווח בגל"צ: מבסביבת נתניהו חוששים כי בקרוב גנץ יפרוש מהממשלה, והם החלו לגבש תכניות שיאפשרו את המשך קיום הממשלה, בין היתר - החלפתו של שר הביטחון גלנט. אחד המועמדים להחליפו - ליברמן

07:15: דיווח בכלי התקשורת הערביים - מצרים העבירו ביממה העחרונה הצעה חדשה ומשופרת של ישראל בנוגע לשחרור השבויים, הצעה הכוללת הפסקת אש ארוכה.

06:30: דוברות שב"ס -דיווח ראשוני- מבית המעצר 'שקמה': לקראת השעה 01:40 לפנות בוקר נשמע פיצוץ במרחב החיצוני של בית המעצר. עם הישמע הפיצוץ בוצעה סריקה חיצונית באזור חניית הרכבים ונמצא בה חור באדמה, ככל הנראה כתוצאה מהשלכת רימון, ללא נפגעים בגוף, לציין שיש פגיעה במספר רכבים, זירת האירוע נסגרה, חבלן משטרת ישראל הגיע לזירה, בוצע שחזור מצלמות בו נצפתה דמות על טרקטורון חולף, האירוע נמצא בטיפול גורמי שב"ס אל מול משטרת ישראל.

06:00: בקרב בו נפל רס"ל (מיל') אלקנה נוילנדר ז"ל , נפצע לוחם במילואים בגדוד 7220, חטיבת ׳יפתח׳ (11) באורח קשה. הלוחם פונה לקבלת טיפול רפואי בבית חולים, משפחתו עודכנה.

05:58: הותר לפרסום שמו של חלל צה"ל אשר הודעה נמסרה למשפחתו - רס״ל (מיל׳) אלקנה נוילנדר (Elkana Newlander), בן 24, מאפרת, חובש קרבי במפקדת עוצבת ׳הבזק׳ (99), נפל אתמול בקרב במרכז רצועת עזה.

04:30: החות'ים שוב השתללו הלילה, ועל פי הדיווחים בכלי התקשורת הבינלאומיים, במהלך הלילה סוכלה מתקפה נרחבת של החות'ים על כלי שייט בים האדום, כאשר כוחות בריטיים ואמריקנים יירטו יותר 18 כטב"מים, שני טילים וטיל בליסטי ששוגרו לעבר כלי שייט ששטו באזור. לא דווח על נפגעים או על נזק.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר