אילוסטרציההבחור המבוגר בכה: "אין לי אמא, ואני בודד"
כ"ג בטבת תשפא | 07.01.21
עולם השידוכים נסער בימים אלו, מסיפור של 'השגחה פרטית' פלאית: הבחור המבוגר שנותר בודד בישיבה, ההצעה שנדחתה וחזרה בפגישה אקראית באוטובוס והבכי בכותל (חרדים)
אילוסטרציה"הכלל: אין מקום לוויתורים בחיי הנישואין"הרב אביאל נריה37
שתי שאלות ששלחה בחורה בשידוכים; האחת: האם עליה לוותר על מה שמעניין אותה - גם אם זה נראה רק כ"תוספת", והשניה: עד כמה עליה לוותר על רצונותיה בחיי הנישואין (טור)
הלשנה, מחילה ותאונה; זה הסיפור המלאהלשנה, מחילה ותאונה; זה הסיפור המלאכיכר השבת29
אם התקשתם להאמין לסיפור על הבחור שהלשין על חתונה שנערכה בניגוד להנחיות וזכה למחילת הזוג - שניצלו בנס מתאונה, האזינו לסיפור המלא ולראיון עם החתן והכלה (חרדי)
האזינו לסיפור המפעיםמחילת הזוג לבחור שהלשין - הצילה את חייודוד הכהן65
סיפור שהשמיע המשפיע הגר"א בידרמן, הפך לשיחת היום: מחתונה בניגוד להנחיות, עבור דרך הלשנה למשטרה, מעצר החתן והכלה והסליחה, ועד ההצלה מהתאונה. האזינו (חרדים)
הישיבה שכרה ווילה לשידוכים - "ללא ייחוד"הישיבה שכרה ווילה לשידוכים - "ללא ייחוד"אבי רבינא34
מתווה הקפסולות גורם לקשיים בשוק השידוכים בעולם הישיבות, ובישיבת חברון מצאו פתרון ייחודי: שכרו ווילה שתשמש אך ורק לפגישות שידוכים - ללא חשש ייחוד (חרדים)
אילוסטרציהחדש: איזור אישי למעקב במערכת 'אושר בכבוד'כיכר בשיתוף אושר בכבוד
כחלק מכלל היתרונות של של גמ"ח עזר נישואין 'אושר בכבוד' לטובת רבבות משפחות בני תורה, בגמ"ח פיתחו איזור אישי יחודי המנגיש את המידע האישי לכל אחד שהצטרף לאחד המסלולים של הגמ"ח • בקרוב ניתן יהיה לעקוב אחר הפעילות האישית באמצעות הטלפון (נישואין)
תלמידי 'אור ישראל' בזיץ במסגרת הקפסולות. ארכיון"אור ישראל": הבחורים המבוגרים לא יחזרואבי רבינא17
החלטה חסרת תקדים התקבלה בישיבת 'אור ישראל' בפתח תקווה, בראשות הגר"י רוזן, לפיה בחורים מועד שישי ומעלה לא יחזרו לישיבה ל'זמן חורף' - כדי שיוכלו לצאת לשידוכים (חרדים)
אילוסטרציההבחור זכה לשידוך טוב בזכות "האף העקום"חזקי שטרן13
הבחורה, קיבלה ברכה מהרבנית ו"הוראה" - לא להתייחס לאף עקום. הבחור, נפצע בתאונה ואפו התרסק והתעקם. אחרי הפגישה הראשונה הבחורה קבעה - זה השידוך שלי (חרדים)
יוני מעלה הילוך בדרך למציאת שידוך • צפויוני מעלה הילוך בדרך למציאת שידוך • צפוכיכר השבת108
בכל מוצאי שבת, צמד היוצרים מני וקשטוק ואפי סקקובסקי מגישים מערכון חדש של 'ברדק', המתפרסם לראשונה ב'כיכר השבת' • צפו בפרק 3 מהסדרה ששוברת את הרשת (חרדים)
אילוסטרציההסוד הגדול נחשף בשמחת 'הווארט'כיכר בשיתוף קופת העיר3
עדות מרגשת מכלי ראשון של רווקה שנושעה בזכות הגזירה של מרן שה"ת הגר"ח קניבסקי שליט"א ומעמד "התרת קללות" שנערך אשתקד (חרדים)
תלמידי ישיבות ב'מלונית'. אילוסטרציהבאשמת הנגיף: חשש שצעירים "יפרקו עול"אבי רבינא100
מחנכים והורים מביעים את דאגתם העמוקה ממצבם הרוחני של צעירים חרדים - בגלל הנגיף: השהיה המוגזמת בבית, ההיחשפות המפוקפקת ב'מלונית' וההתמכרויות • מיוחד (ארץ)
חסידים מבוגרים; טיולים - והקפדה בלימודחסידים מבוגרים; טיולים - והקפדה בלימודשימי שפר3
תופעת הבחורים החסידים המבוגרים: מספר מסגרות הוקמו בשנים האחרונות במיוחד עבור ה'קיבוץ' • הצצה: מהקומזיצים והנסיעות לקברי הצדיקים - ועד להקפדה על הלימוד (חסידים)
בחורים חסידיים. תמונת אילוסטרציההצצה כאובה: הבחורים החסידיים המבוגריםשימי שפר8
בסדרת כתבות מנסה 'כיכר השבת' להתחקות אחר התופעה הכאובה בחצרות החסידים • "אין לנו בשביל מה לקום בבוקר", הם מתבטאים, "אין מסגרות שיודעות להתמודד איתנו" (בארץ)
הגר"ח שקוע בלימוד והמספריים בידוהתברכו מהגר"ח והתארסו כעבור שבועייםיענקי כץ4
שני בחורים נכנסו לפני שבועיים למרן הגר"ח קנייבסקי וביקשו ברכה לזיווג הגון. הגר"ח חרג ממנהגו וברכם בזה הלשון: "מהרה מהרה", שבועיים אחרי, בדיוק, שניהם התארסו (בארץ)
"אולי הדמעות יצרו את הכלי לברכה..."כשיודעים לבקש, ההשגחה הפרטית מגיעה...כיכר בשיתוף קידושין
המשבר שהתחיל בהזמנה פשוטה לאירוע משפחתי הסתיים בשמחה גדולה ● שליחה טובה משמיים אמרה משפט אחד ששינה את נקודת המבט ● ואיזו הפתעה גילתה הכלה הטרייה בחתונתה? (מעניין, מקודם)
איך מוצאים זיווג הגון בפרק ב'? הנה כמה טיפיםאיך מוצאים זיווג הגון בפרק ב'? הנה כמה טיפיםתהילה אלטמן4
כשתהליך הגירושים המלחיץ נשקף סוף סוף מהמראה האחורית, מגיעות הזדמנויות חדשות לזיווג שני טוב יותר. נכון, זה לא פשוט לצאת לפגישות שכאלו, אבל עם סיעתא דשמיא והכוונה נכונה, תצליחו (משפחה)
קשה כקריעת ים סוף. אילוסטרציהעם מערכת 'קידושין' אין לך מה להתייאש!kikar.co.il בשיתוף קידושין12
אתר 'קידושין' לקח על עצמו את פרוייקט העשור, צוות רבנים ושדכניות עומל קשה כל יום ויום, ומצליח גם כנגד כל הסיכויים. הבשורה הטכנולוגית לתחום הכי בוער (משפחה, שיווקי)
אילוסטרציהאתה 'רווק מבוקש'? אתה חייב לקרוא את זה >>כיכר בשיתוף קידושין
את הסוגיה הזו גם אבי - העילוי המצוין, לא הצליח לפתור ● כל כך הרבה "שואלים ומבקשים" ותירוץ אין, האם צריך לחכות ל"תשבי" שיתרץ? ● אם גם אתם "בחורים מבוקשים" אתם חייבים לקרוא את הסיפור הזה (מעניין)
כך תשפרו את הסיכויים שלכם למצוא שידוךכך תשפרו את הסיכויים שלכם למצוא שידוךתהילה אלטמן2
עוברת שנה ועוד אחת והזיווג שלכם לא מופיע. אתם מתקשים להאמין שהכמיהה הכי בסיסית שלכם כה מורכבת ליישום. שתי מומחיות למערכות יחסים נותנות 4 טיפים למציאת החצי השני במהרה בימינו (שידוכים, משפחה)
אילוסטרציהההורים מפריעים? מותר לסגור שידוך - לבדיענקי כץ6
הורים שמעכבים - בצדק או שלא - כל שידוך של בנם המבוגר, האם הוא יכול לסגור שידוך לבד? ומה תעשה בחורה שאביה מבקש ממנה להמתין ולא לסגור כרגע שידוך? (חרדים, מעניין)
הגאון רבי יצחק זילברשטייןמותר לכלה לגלות שאביה ב'"מעצר בית"?שאול כהנא23
בחורה שהתארסה ואביה נמצא ב"מעצר בית" אצל אמו לאחר שנחשד כי מכה את אמה, שאלה את הרב זילברשטיין האם עליה לספר לחתן למרות בקשתו של אביה שלא תגלה (מעניין)
שדכנית, סטייליסטית והבגדים שביניהןשדכנית, סטייליסטית והבגדים שביניהןמאמע בשיתוף גולברי
כל אשה, בחורה, נערה, מכירה את התחושה שהיא עומדת מול ארון בגדים עמוס לעייפה ואומרת ספק לעצמה ספק לסובבים אותה – אין לי מה ללבוש? (אופנה, שווקי)
מעמד התרת קללות ותפילה בעמוקה ביום ההילולאהגר"ח קניבסקי "יזכו להתארס עד ראש השנה תש"פ"כיכר בשיתוף קופת העיר
השנים חולפות להן , סיימת סמינר, התחלת לעבוד במקום עבודה מתאים. קיבלת ברכות מחברותייך שהתחתנו ואפילו מרבניות וגדולי הדור – ואת עדיין מחכה - הגיע הזמן! (צדקה)
נשיא המועצת הגר"ש כהןראש הישיבה פסק: "מותר לעקוף בשידוכים"ישי כהן9
נשיא מועצת חכמי התורה נשאל השבוע האם מותר לאחות לעקוף את אחותה הגדולה בשידוכים והשיב: ודאי שתכנס לשידוכים, אסור לחכות. למה להמתין שתגיע לגיל מבוגר (ארץ)
הגאון רבי משה הלל הירש"היום אין סבלנות; אם לא הולך – מתגרשים"אבי רבינא44
בכינוס פנימי מתח ראש הישיבה הגרמ"ה הירש ביקורת בונה על חיי הנישואין כיום לעומת העבר, ועל העובדה ש"יש מיד גירושין" ולא מוכנים לנסות לעשות 'שלום בית' • האזינו (בארץ)
אילוסטרציהעולם הישיבות בחג השבועות; כל המנהגיםחנני ברייטקופף15
הסגולה לשידוך בליל שבועות, הסיום מסכת בסעודת החג, המניין המיוחד בכותל, האיסור לאכול מחוץ לישיבה, השיר היחיד בכל השנה • כל המנהגים המיוחדים לשבועות (חרדים)

שידוכים

שידוכים, איך זה אצל חרדים? מדור שידוכים של כיכר השבת מביא לכם הצצה נדירה לתוך עולם סגור, דרך כתבות ותוכן עם מה שרציתם לדעת על שידוך, וקשר בן בני זוג חרדים.

כיכר facebook
בני הזוג המפורסמים
הרב נחמיה היילברון
לא כל הנוצץ זהב: נישואין? רק דרך שידוך
י"ז באלול תשעו77
אלה תולדות האדם
מנחם מן
אלה תולדות האדם
כ"א באב תשעה12
אבי בנטוב
אבי בנטוב
"ששש! אם המשודכת - פרענקית"
כ"ב באייר תשעג195