החיסול של אל עארורי

חשף מידע מסווג? חה"כ דני דנון: "לא לעניין לשחק בנדמה לי"

אחרי שכתב ברשתות החברתיות, כי ישראל עומדת מאחורי חיסולו של בכיר חמאס בלבנון, הבוקר אומר ח"כ דנון: "זה לא לעניין לשחק בנדמה לי, לא שכחנו את הטבח וכל ראשי החמאס הם בני מוות. אנחנו צריכים להגיד בכל מקום לראשי חמאס אתם בני מוות" (חדשות)

מישאל לוי | כיכר השבת |
דני דנון (צילום: ארכיון כיכר)

אחרי הפרסום על חיסולו של בכיר חמאס סלאח אל-ערורי בלבנון, בתקיפה שמיוחסת בתקשורת הזרה לצה"ל וישראל, השגריר לשעבר וחבר וועדת חוץ וביטחון בכנסת דני דנון בחר לברך את כוחות הביטחון, ולהפנות אצבע ישירה כלפי ישראל באחריות לחיסול בשטח לבנון.

בריאיון שהעניק הבוקר (חמישי) לכאן חדשות, הוא אמר: "זה לא לעניין לשחק בנדמה לי, לא שכחנו את הטבח וכל ראשי החמאס הם בני מוות. אנחנו צריכים להגיד בכל מקום לראשי חמאס אתם בני מוות".

עוד אמר דנון: "צריך להגיד מפורש - נחסל אתכם בכל מקום אשר תהיו. המסר הזה לא רק נאמר אלא גם נעשה. אחרי המתקפה הזאת אנחנו מורידים את הכפפות ואני מברך על המבצע".

"שינינו את שיטת הפעולה ברצועת עזה", טען דנון והוסיף: "בעקבות לחץ אמריקני, החל מתחילת 2024 אנחנו פועלים בצורה אחרת ברצועת עזה. ומה שצריך להטריד אותנו כרגע זה הכרעה מוחלטת של החמאס, שלא תהיה פרשנות אחרת".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר