חדשות עם קנייטש

המהפכה הושלמה: חסידי הגר"ש אלתר השתלטו על 'השטיבל' הגוראי • מעייריב

פיגוע ירי במעלה אדומים, השופר של שר הרווחה, ההתנגדות של העמותה לשעות נפרדות במעיינות, התקיפה של הגר"ד קוק בטבריה, המבצע של ישיבת וולפסון, האמת על התחקיר של חדשות 12, החגיגה בעדיה עם הינוקא והתיעוד המשעשע מאלעד | מעייריב

איצלה כץ | כיכר השבת |
(צילום: שמואל אריה | עריכה: ידידיה כהן | הפקה: אשר רוט)

דם במעלה אדומים

מחבל פתח במסע ירי במעלה אדומים סמוך לקניון ופצע חמישה אנשים בדרגות פציעה שונות. הוא חוסל על ידי קצין מג"ב. הפצועים פונו לבתי החולים בירושלים. טאטע, עד מתי?

השתלטות מפתיעה

חסידי גור שנטשו את העיר חיפה בהוראת האדמו"ר בשל זיהום האוויר הגבוה בעיר, לא חלמו כי מי שיקבלו את השטיבל הגוראי הוותיק, יהיו לא אחרים מאשר אנשי קהילת פני מנחם בהנהגת הגר"ש אלתר, הנוהרים לחיפה בתקופה האחרונה. הם לא חוששים מזיהום האוויר.

מה עושים ה'פרזיטים' בחופש?

מתנדבים. איזו שאלה. בחורי החמד השוקדים על לימודם בכל ימות השנה, בשבתות וחגים כבימות החול, מנצלים את ימי בין הזמנים להתנדבות בקייטנות החסד השונות. שר הרווחה הגיע בעצמו לקייטנת עזר מציון על מנת לראות זאת מקרוב.

כפייה חילונית

שתי מעיינות נבחרו על ידי השרה להגנת הסביבה עידית סילמן לפיילוט חדשני לפיו יוקדשו שעות מסויימות לבילוי נפרד. זמן לגברים וזמן לנשים. לעמותת השמאל זה מפריע. רשעים ארורים.

שנאה חולנית

אם לא שמענו - לא האמנו. הגאון המקובל רבי דב קוק העיד בפיו על תקיפה אנטישמית אותה חווה ברחובות טבריה: "חבל שהיטלר לא גמר את המלאכה". נורא!

טיים איז מאני

תלמידי ישיבת וולפסון יצאו לקעמפ לרגל בין הזמנים. אולם הקעמפ יקר. מה עושים? שטייגען. במבצע מיוחד שהוכרז בישיבה נקבע כי בחורים שינצלו את השבועיים האחרונים של הזמן - יקבלו סבסוד משמעותי. אם אין תורה - אין קמח.

נתנו כבוד לתורה

הגאון רבי שלמה יהודה בארי, הנקרא בפי כל - הינוקא, "בירמץ" (יענו, מלשון בר מצווה) את בנו בכורו. אלפים הגיעו לאולמי עדיה ביבנה בכדי לאחל מזל טוב לחתן בר המצווה. גם כותב השורות היה שם - ותיעד...

כשחדשות 12 דואגים לחרדים

בבית החולים איכילוב בתל אביב התחייבו להפסיק עם התשאולים שפורסמו אמש בחדשות 12. אולם ל'מעייריב' נודע כי מי שייפגעו מהפסקת התשאולים - הם דווקא המגזרים החרדים והדתיים. באו לברך, ונמצאו מקללים.

האם פרוש פרש?

לא. לא מהמירוץ לראשות העיר. פרש פרש. על סוס. לא באמת. אבל התיעודים שלו ושל מפכ"ל המשטרה בחנוכת חווה טיפולית בעיר אלעד, ריגשו ושיעשעו אותנו כאחד. צפו בתיעודים.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר