חדשות עם קנייטש

"בושה!" - קבלת הפנים של הח"כ הדת"ל בקעמפ של הישיבה הליטאית • מעייריב

הסקר שמלחיץ את זייברט, ההבטחה של ביבי לחרדים, נער הפלא בקרסטיר, ראש הישיבה שמתרפק על חיפה, הטור הנוקב ב'המבשר', הבשורה לחרדים מחוף הנפרד צאנז בנתניה והפסטיבל החרדי בנייני האומה | מעייריב

איצלה כץ | כיכר השבת |

צפו בתוכנית המלאה (צילום: שמואל אריה | עריכה: ידידיה כהן | הפקה: אשר רוט)

סקר מלחיץ

אבל לא את כולם. רק אם קוראים לכם במקרה חנוך זייברט. כי אם השם שלכם הוא אוריאל בוסו אתם יכולים להיות רגועים. 30% מהמגזר החסידי טוען כי יצביע לבוסו. במגזר הליטאי התוצאות דרמטיות יותר, שלא לדבר על המגזר הספרי. כל הפרטים בכתבה. צפו.

הדד-ליין החדש

לחרדים נמאס מהמריחות של ביבי, ולפי הפרסומים בכאן 11, ראש הממשלה מתחייב לקדם את חוק הגיוס מיד בתחילת כנס החורף בעוד מספר חודשים. השאלה אם הבטחותיו של ביבי על הקרח ישרדו את הקיץ.

שוב אנחנו איתו

הפעם, מיד אחרי אוושויץ, חיזקי טורנהיים מגיע לקרסטיר לשבת שלימה... אף אחד לא חושף כמה עלתה העלייה לתורה שלו אבל תהיו בטוחים שבתקופה הקרובה יהיה לכם מה לאכול בציונו של ר' שעיהל'ה.

איך הגיב רוטמן לתלמידי הישיבה?

אם לא תצפו בתיעוד מקבלת הפנים שערכו הבחורים בקעמפ של ישיבת וולפסון, לעולם לא תוכלו לדעת. גם לא תדעו מיהו אחיו של הח"כ שהפך לאחד הפופולרים בעולם הישיבות.

מה יש בחיפה?

תלוי את מי שואלים. לפי ראש הישיבה ורב קהילת פני מנחם, תמצאו בבירת הכרמל בעיקר רוגע ושלווה. החסידים שמבינים את הרמז - באים לגור שם ע"מ להבין מקרוב את הדברים.

טור נוקב

הטור שפורסם בעיתון 'המבשר' אמנם פונה לבחורי הישיבות מהמגזר החסידי, אבל אל תטעו לחשוב שבמגזר הליטאי המצב יותר טוב. והשם הטוב יעזרנו.

החוף המורחב

התמונות מהחופים הנפרדים מצליחים להרגיז אותנו כמעט כמו ההוראה השערורייתית של עיריית נתניה. משה ארבל עושה לזה סוף.

הפסטיבל החרדי

מתקיים השנה כמידי שנה בבנייני האומה. אם יש לכם ילדים, מסתבר שהם כבר שיגעו אתכם להגיע לשם. בכל זאת, הם נרדמים עם הדיסקים של חבורת תרי"ג.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר