חדשות עם קנייטש

הידעתם? לחברי הכנסת מהשמאל יש "מכשירי קשר" • מעייריב

רפורמת המחירים בתחבורה הציבורית, העיכוב במסירת המפתחות בבני ברק, ההתקפלות של דגל באלעד, הביקור ההיסטורי של האדמו"ר באלעד, הבקשה של הראשל"צ מהפוליטיקאים, סערת התחקיר נגד העיתונאי החרדי והתיעוד מהסליחות בישיבת חברון (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |
צפו בתכנית המלאה (עריכת תוכן: יהודה גליקמן | צילום: אריה שמואלביץ | עריכת וידאו: ידידיה כהן | הפקה: אשר רוט ואיציק אוחנה)

חופשי חודשי

את הרפורמה הזו - רבים ממכם ירגישו היטב בכיס - ולטובה. סגן השר אורי מקלב הכניס את כלל הערים החרדיות לרפורמת המחירים בתחבורה הציבורית יחד עם השכונות החרדיות בערים המעורבות. התוצאה - חופשי חודשי במחיר מצחיק של 112 ש"ח. תחל שנה וברכותיה.

מחדל יקר

מעל ל-800 משפחות שציפו להיכנס לדירותיהם החדשות בשכונה היוקרתית אילת השחר בצפון בני ברק התאכזבו לשמוע כי תאריך הכניסה נדחה במספר שנים. הסיבה - עיכוב שערורייתי בבניית גשר הרלינג.

ג'וב או הציבור?

ברור שאת הציבור מעננין הציבור, מה שלא ברור, זה האם נציגי הציבור מתעניינים בג'וב יותר מציבור שולחיהם? אחרת איזה הסבר יש לעובדה שתיק תכנון ובניה הושמט מההסכם עליו חתמו דגל התורה עם שלומי אמונים באלעד?

ככחחחח שומע?

קוראי עיתון המודיע הופתעו לגלות שחברי כנסת מיש עתיד משתמשים במכשירי קשר - ווקי טוקי... מה שקוראי המודיע לא יודעים, זה העובדה כי חשבונות הווטסאפ של הח"כים מהשמאל נחסמו. אולי תספרו להם את זה. חבל שיפספסו.

היסטוריה באלעד

בחגיגות 20 שנה להקמת בית המדרש של חסידי סערט ויז'ניץ באלעד, השתתף גם האדמו"ר החיפאי לשמחת החסידים שזכו לביקור מרומם. את התחושות שלהם לא נוכל להעביר לכם. רק את התיעוד. נו. גם משהו.

עת לעצור את הרפורמה

ערב אמירת הסליחות בבית הכנסת הגדול, הגיע הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף לשאת נאום שכוון ישירות לאוזני הפוליטיקאים שחלקם אף נכחו במעמד. הבקשה שלו הייתה פשוטה. החזירו את האחדות לעם.

סערת גלסנר

הבוקר (ראשון) הודיע שדרן הרדיו החרדי משה גלסנר על פרישה מגופי התקשורת בהם עבד - רדיו קול ברמה וערוץ כנסת, זאת בעקבות תחקיר בעיתון הארץ על עבודתו הצדדית לכאורה בייעוץ לעוצמה יהודית. בטוויטר, הדעות חלוקות.

במוצאי מנוחה

מאות אלפי יהודים מעדות אשכנז החלו אמש והבוקר באמירת הסליחות שתימשכנה עד ערב יום כיפור הבא עלינו לטובה. אנחנו עם תיעוד מישיבת חברון. תיעוטד מרגש ומצמרר בהחלט. אל תפספסו.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר