כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
חדשות עם קנייטש

התיעוד הבלעדי של ר' גרשון והסקר של בחורי הישיבה •  סיכום חדשות היום - מעייריב

התחליף של בחורי הישיבות לווטסאפ, חיבוב המצווה של גדול הדור, האחדות ב'פלג', התסבוכת של 'דגל' ברכסים, בשעה טובה - יום הכיפורים באמשינוב נגמר אמש וזקן רבני חב"ד באירופה שנפטר (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |

ישיבע בחורים! מה דעתכם?

בחורי הישיבות המתנזרים ממכשירים בעלי גישה לאינטרנט ואפליקציות התקשורת למיניהם כגון וטסאפ ועוד, משתמשים בתוכנת התקשורת של חברת גוגל - "צ'אט" המבוססת על מייל. בתוך המערכת הוקמו קבוצות בהם בחורי הישיבות מביעים את דיעותיהם - כמעט כמו בווטסאפ. אריק פכטר לקח את זה צעד אחד קדימה...

אבל באמת הוא מלאך

אין מה להכביר במילים אודות התיעוד שנחשף לראשונה באתר כיכר השבת ובו נראה מנהיג הציבור החרדי הישיש, אוגד את ארבעת המינים בחיבוב מצווה ומתוך שמחה של מצווה. פשוט - צפו בתיעוד...

תמיכה מפתיעה

מוטי ויזגן, מועמדה של תנועת ש"ס לראשות המועצה המקומית רכסים, לא ציפה לראות את הכרזות עליהן מתנוססת תמונתו של מנהיג הציבור החרדי הקודם, הגאון רבי גרשון אדלשטיין, כשמתחתיה קריאה למצביעי דגל לתמוך ברשימת דגל למועצה לצד תמיכה במועמדותו שלו לראשות המועצה. ויש לכך גם הסבר.

תם ונשלם

אמש, ביום רביעי, הוציא האדמו"ר מאמשינוב את יום הכיפורים במעמד מיוחד בו הוא בירך את כללל חסידיו במשך שעות ארוכות. איך הוא שרד צום מעבר ליממה? בזכות עירוי מיוחד. מדהים!

חבל על דאבדין

זקן חסידי חב"ד באירופה, הרב יעקב אליעזר פרידריך, הלך לעולמו והוא בן 102 שנים. הרב פרידריך, התגורר באנטוורפן שבבלגיה ועסק בהפצת ז' מצוות בני נח לאומות העולם. ת.נ.צ.ב.ה.

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר