חדשות עם קנייטש

הישיבה 'גלתה' מהדרום; עכשיו - התנאים הקשים נחשפים • מעייריב

התפנית המפתיעה בעקבות תחקיר 'מעייריב', הנתונים המלאים - כמה חרדים פונו מבתיהם, השיטות היצירתיות לאיתור גופות הנטבחים, החסידים שהלכו לקטוף תפוזים ומני ממטרה משתתף פרונטלית בחתונה חרדית (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |

מיליון ש"ח לפליטים החרדים

כפי שחשפנו כאן בתכנית, לפני מספר שבועות, מצבם הגשמי והרוחני של מאות המשפחות מהדרום ששוכנו באולם שמחות בבני ברק, שנתרם בהתנדבות ע"י הבעלים ומתופעל בהתנדבות מלאה ע"י איש החסד דב רבינוביץ', לא היה מן המשופרים. פילנתרופית שראתה את העדויות הקשות ב'מעייריב' - החליטה להקל על המשפחות. בימים אלו מחולקים תלושים בסך 600 אלף ש"ח ו-400 אלף ש"ח נוספים עדיין ממתינים לבדיקת הצרכים בשטח.

כמה חרדים ברחו מביתם?

בנימין כהן, שמונה לכהן כפרויקטור לענייניים אזרחיים למגזר החרדי בצל 'חרבות ברזל', חושף את המספרים המדהימים. וגם... איזו עיר מארחת הכי הרבה פליטים בשטחה? לא תאמינו.

עוף השמים יוליך את הקול

אירוע הטבח בחג שמחת תורה, שהתפרש על שטח עצום, גרם לאנשים רבים להימלט לשדות - שם נטבחו על ידי המרצחים הנאצים מארגון הטרור חמאס. רשות הטבע והגנים התגייסה לעזרה בחיפושים אחר הגופות, בדרך יצירתית במיוחד. גם לרשות העתיקות יש מה לתרום ל"ע.

גולה אחר גולה

פרסום ראשון: תלמידי ישיבת שכר שכיר, שנמלטו מאזור הדרום, משוכנים בימים אלו במתחם ישיבה בירושלים, שם הם סובלים מתנאי צפיפות קשים. בימים הקרובים הם צפויים לעבור למתחם מרווח יותר בקמפוס של ישיבת 'אור יהודה', אולם גם המהלך הזה נתקל בקשיים.

החסידים יורדים לשדות

הרבי הורה - והחסידים מבצעים! חסידי קרלין ירדו לפרדסים בעוטף עזה, שם סייעו לחקלאי העוטף שנותרו ללא עובדים זרים - לבצע את קטיף התפוזים, רגע לפני שהפירות מתקלקלים והולכים לאיבוד. תיעוד.

'הטרנד' הופיע בעצמו

כבר דיווחנו לכם כאן ב'מעייריב' על הטרנדים וסמלי המלחמה שחודרים לחתונות החרדיות. אמש, התופעה עולה שלב עם הופעתו של מני צוקרל - מני ממטרה, בחתונה חרדית שהתקיימה בבית שמש. צוקרל שר את הפזמון שהושמע למחבלים, יחד עם המוזיקאים יואלי ורולי דיקמן.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר