חדשות עם קנייטש

פגישות מרתקות בביתו של האדמו"ר מגור לקראת הבחירות המוניציפליות • מעייריב

סערת ה'שומרים' והקפאת הפעילות במודיעין עילית, הבקשה החריגה של ר' דן סגל מהמקובל הצפוני, התקרית המצערת של מתנדב זק"א, הפגישות הקדחתניות של האדמו"ר מגור לקראת הבחירות והתקנה החדשה על האופניים החשמליים (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |

שומרים הפקד לעירך

העיר מודיעין עילית סוערת בימים האחרונים, זאת בעקבות הודעת ארגון השומרים על הפסקת איוש עמדות התצפית בשכונות המזרחיות בשל חוסר מתנדבים. קודם לכן, פנה הארגון לרבני השכונות בבקשה כי יקראו לציבור להתנדב, אולם רב העיר נתן "ברקס" לעניין. או אולי לא? תלוי את מי שואלים... לכל הפרטים >>>

מס שפתיים

הציבור החרדי נלחם בגזירותיו של ליברמן וכפה את ביטולם בהסכם הקואליציוני שנחתם. מאידך גיסא, הציבור החרדי נלחם גם בתופעת ההשמנה. אז מה הקשר לבחירות המוניציפליות?

"אשר יצר" בטלפון

עולם התורה עוקב בדאגה אחר מצבו של המקובל הגאון רבי דב קוק שסובל מייסורים גדולים במעיו. מי שהתקשר לחזקו הוא ידידו משכבר השנים המשגיל הגאון רבי דן סגל שהפתיע את הגר"ד קוק בבקשה לא שגרתית. והרב קוק ענה אמן.

עילת הסבירות תשוב אלינו?

אי דחיית הבחירות לרשויות המקומיות מוסיפה להסעיר את הציבור הישראלי. מי שמערב את בג"ץ בניסיון לכפות על שר הפנים משה ארבל מש"ס את דחיית החירות, הוא חבר המועצה הירושלמי אריה קינג.

חוסר רגישות

שופטת בית המשפט גערה במשטרה על מעצרו של מתנדב זק"א שאסף לביתו מזכרת דמים מעוטף עזה בדמות משגר RPG שרוף שהותירו אחריהם מחלי החמאס. המתנדב שוחרר בתנאים מגבילים.

פגישות קדחתניות

באגודת ישראל לא ממתינים להכרעת בג"ץ על תאריך קיום הבחירות המוניציפליות והאדמו"ר מגור כבר החל לזמן אליו את האדמו"רים המשוייכים לאגודת ישראל בניסיון להיערך מבעוד מועד לבחירות שתאריך היעד שלהם, נכון לעכשיו הוא סוף חודש ינואר - כ' שבט תשפ"ד.

הסוף למטרד התחבורתי?

משרד התחבורה החל לקדם את התקנות החדשות שיאכפו התקנת לוחיות רישוי לגלגינוע - הקורקינט החשמלי ולאופניים החשמליים, זאת במטרה לייצר הרתעה ברוכה שעשוייה להפחית את השתוללות הרוכבים שפעמים רבות הובילו לפגיעה קשה ואנושה ואף למוות להולכי רגל, אולם בראש ובראשונה לרוכבים עצמם. צוות מעייריב מברך על היוזמה.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר