הילדים בחופש? הנה טיפים שיקלו על חייכםהילדים בחופש? הנה טיפים שיקלו על חייכםתהילה אלטמן
אחרי הסגר, אתם מרגישים שחופשת הקיץ הנוכחית קטנה עליכם. אבל בואו נודה, לא תמיד היא תהיה קלה ונעימה. אז הנה, חשבנו על כמה פתרונות פשוטים (אך יעילים!) בשבילכם (משפחה)
אילוסטרציהיוצאים לבריכה או לים? כך תשמרו על ילדכםיהונתן שגב5
ימים אלו, בהם הילדים נמצאים בחופשה, מנוצלים גם לנופש באתרי מים שונים. בכוחנו וביכולתנו למנוע את מקרי הטביעה של ילדים בבריכות השחייה, בחופי הים ואף בבית (משפחה)
הפעוטה, בידי השוטראב שכח את ילדתו ברכב; "זה לא מתאים לו"אלי רוטמן51
רק בנס ניצלו לפני זמן קצר חייה של בת 7 חודשים, שאביה שכח אותה ברכבו במודיעין עילית, בחום הלוהט: עוברי אורח ראו, וחילצו אותה. האב נחקר - ואשתו פרצה בצווחות (חרדים)
כיתה א' שרים לאבא במסיבה המרגשתכיתה א' שרים לאבא במסיבה המרגשתכיכר בשיתוף נתיבות שלמה2
בתלמוד תורה נתיבות שלמה הר נוף של חינוך העצמאי חגגו מסיבת חומש לתלמידי כיתות א' המסיבה שנערכה בתלמוד תורה במרחב הפתוח על פי הנהלים המחמירים של משרד הבריאות היתה מרגשת במיוחד (הורים ,מקודם)
נחנכה בשכונת גוש 80 שבירושלים משחקיה מפוארת חדישה שמיועדת לרווחתם של ילדים מיוחדיםנחנכה בשכונת גוש 80 שבירושלים משחקיה מפוארת חדישה שמיועדת לרווחתם של ילדים מיוחדיםכיכר בשיתוף בלב אחד
במעמד רב רושם, נחנכה בשכונת גוש 80 שבירושלים משחקיה מפוארת חדישה שמיועדת לרווחתם של ילדים מיוחדים. את המשחקיה הקים ארגון החסד 'בלב אחד' בראשות ר' דוד וויטמאן שפועל ומסייע לחולים, בעלי מוגבלויות וילדים מיוחדים לאורך כל השנה
אילוסטרציההפתק שמסדר את הבית // הרב דוד פיירמןהרב דוד פיירמן13
מרגע שנתלה הפתק ובני הבית צפו בו, החל הסדר שולט ברמה בביתנו • והאם שיטת ה'פתק' עובדת גם כשמישהו חייב לכם כסף? המחנך הרב דוד פיירמן - בטיפים מעשיים (חינוך)
איך מדברים עם ילדים על כסף בלי לגרום נזקאיך מדברים עם ילדים על כסף בלי לגרום נזקתהילה אלטמן
תקשורת זה חשוב ומגיע לילדים לדעת את האמת, אך לא את כולה. מומחית כספים מתווה גבולות בריאים לנושא הזה, בין אם ילדכם ילדון צעיר ותמים ובין אם הוא בוגר ומבין עניין (כלכלה)
מעניין: 8 טקסי לידה ייחודיים מרחבי העולםמעניין: 8 טקסי לידה ייחודיים מרחבי העולםתהילה לוי6
כל תרבות נוקטת בגישה שונה כשתינוק מגיח לאוויר העולם ומרתק להיחשף להבדלים (ולדמיון) בין כל העמים. הנה שמונה טקסי לידה מכל קצוות תבל שאת חלקם היינו מאמצות בחום (הריון ולידה)
השיטה של קייט מידלטון להטלת משמעתהשיטה של קייט מידלטון להטלת משמעתתהילה אלטמן23
הדוכס והדוכסית מקיימברידג' מקפידים לגדל ילדים צייתנים. יחד עם מריה, המטפלת של המשפחה, הם מחנכים אותם למופת, אך יש להם יכולת קסומה לעשות זאת בנעימות. כיצד? (משפחה)
צעירות בדואיות ב'פזורה'בדואים מואשמים: 'חיתנו בנותיהם הקטינות'דוד הכהן4
בפעם הראשונה מאז אושר 'חוק גיל הנישואין' בשנת 1950, מואשמים תושבי הפזורה בנגב כי השיאו את בנותיהם הקטינות - בחלק מהמקרים לגבר המבוגר מהן בשנים רבות (אקטואליה)
תלמידי ישיבות ב'מלונית'. אילוסטרציהבאשמת הנגיף: חשש שצעירים "יפרקו עול"אבי רבינא100
מחנכים והורים מביעים את דאגתם העמוקה ממצבם הרוחני של צעירים חרדים - בגלל הנגיף: השהיה המוגזמת בבית, ההיחשפות המפוקפקת ב'מלונית' וההתמכרויות • מיוחד (ארץ)
אילוסטרציההאב: שמתי את בתי מחוץ לחלון 'רק' 3 דקותחיים גולדברג31
הוארך מעצרו של האב שהודה כי העניש את ילדתו בת ה-3 בהשארתה בחום הכבד מאחורי חלון סגור; היא ואחיה, ילדי 'חינוך מיוחד', נלקחו בידי הרווחה. גם האם חשודה (בארץ)
כך תכינו גירים מקליפות של ביציםכך תכינו גירים מקליפות של ביציםתהילה אלטמן1
גם אתם יכולים להתרפק על זיכרונות ילדות נוסטלגיים על ידי יצירת גירים בבית, יחד עם הקטנים שלכם. זה יותר קל ממה שאתם חושבים ובוודאות, מסובך פחות מהסוודר שאתם מנסים לסרוג (הורים)
הנסיעות הצפופות באוטובוסים. אילוסטרציה"איך ילדינו יחזרו ללמוד; בצפיפות, בתח"צ?"אלי רוטמן15
הורים שקיבלו היום את הידיעה כי מוסדות החינוך נפתחים מחר בצורה מלאה, מביעים את חששותיהם כי הדרך ללימודים בתחבורה הציבורית, תהפוך ל"מדגרת קורונה ענקית" (חרדים)
אילוסטרציה'בגלל שליטת עסקנים בנותינו יישארו בבית?'חנני ברייטקופף48
המצוקה האדירה של בנות הסמינרים בבני ברק, גרמה לעירייה לפתוח סמינר חדש - צעד שהיה אמור לפתור את סאגת קבלת התלמידות לשנה הבאה - אלא ש'עסקנים מנעו זאת משיקולים אנוכיים' (ארץ)
"אבא ואימא - חבל שזה יהיה חגכם האחרון!""אבא ואימא - חבל שזה יהיה חגכם האחרון!"מאמר מערכת13
"הוריי, כן; קשה לי ואני לא מצליח להסביר בע"פ, אז אני מנסה שוב בכתב, בתקווה שתאסרו עלי להגיע אליכם השנה ל'סדר', כדי שלא נשאר לבד" // המכתב - עבור ההורים שטרם הפנימו
להציב גבולות לילדים - דווקא עכשיומדוע חשוב להציב גבולות לילדים דווקא עכשיושרה גרשוביץ, מטפלת באמנות ומדריכת הורים
נכון, אנחנו מסוגרים יחד בבית כבר חודש והמצב לא מראה על שיפור בקרוב, אך גבולות זה בדיוק מה שהילדים צריכים עכשיו, למרות הקושי הגדול. הנה 4 דרכים כיצד לעשות זאת (חינוך)
רוצים להיפטר מההורים שלכם? זה הזמןרוצים להיפטר מההורים שלכם? זה הזמןברוך שובקס11
אם אתם רוצים להיפטר מההורים שלכם, לעולם - זו ההזדמנות שלכם! מה לעשות? פשוט תלכו לבקר אותם. אבל אם אתם לא רוצים להפוך לרוצחים - זה פשוט, כנסו וקראו את הטור (דעות)
אילוסטרציה"אם שכר הלימוד בסמינר לא יבוטל - נרעב"אבי רבינא59
המצוקה הכלכלית, בשל הקורונה, ממשיכה לתת את אותותיה במשפחות חרדיות, וכעת מספרים הורים לבנות בסמינרים, בשיחה ל'כיכר', על דרישותיהם ממנהלי מוסדות חינוך (חרדים)
אילוסטרציההשפעת הקורונה: "חשש מקריסת הישיבות"אבי רבינא24
הפסקת התרומות של ה'נדיבים' משם, וקושי ההורים לעמוד בתשלומי שכר הלימוד מפה - הכל בעקבות השפעות הנגיף - הובילו ל'דיון חירום, שימשיך בבתיהם של גדולי ישראל (חרדים)
אתם לא צריכים להעסיק את הילדים כל היוםאתם לא צריכים להעסיק את הילדים כל היוםשרה גרשוביץ, מדריכת הורים ומטפלת באמנות3
מדריכת הורים עם 3 טעויות שאנחנו עושים הילדים בזמן ההסתגרות הממושכת בבית מפני הקורונה - ואיך לתקן אותן ולהפיק את המירב מהשהות הארוכה יחד (הורים, משפחה)
איך לעבוד מהבית כשילדים מתרוצצים בואיך לעבוד מהבית כשילדים מתרוצצים בותהילה אלטמן
קיוויתם להיות פרודוקטיביים, אך הקטנים לא נותנים לכם לשלוח אפילו מייל אחד? פסיכולוגית ילדים מייעצת מה ניתן לעשות כדי שכולם יהיו מרוצים ושמחים, הילדים וההורים כאחד (משפחה)
לאפות עם הילדיםהילדים נשארים בבית? 6 עוגיות שאפשר להכין ביחדכיכר אוכל
בין אם אתם בבידוד עם הילדים בבית או רק בשל ההשבתה של מערכת החינוך, הנה דרך טובה לנצל את הזמן יחד
תחפושתהורים, תפסיקו להתעלל בילדים שלכם / טורהרב רונן רוזנפלד44
מה אכפת לי אם הוא פחית קולה, נייר טואלט, סוליה של נעל או זולל נחשי גומי להכעיס?! מה אתם מציפים לי את הרשתות בתמונות של ילדכם בשלל פוזות שזועקות "הצילו"? (מאמרים)
הילד מצייר על הקירות? אל תעצרו אותוהילד מצייר על הקירות? אל תעצרו אותותהילה אלטמן4
אם תאפשרו לילדיכם לשרבט על הקירות בבית, תעודדו אותם לגלות עניין במדע וללמוד דברים חדשים. זו רק דרך אחת מני רבות, שבאמצעותה הם יבינו שלכל דבר יש סיבה ותוצאה (משפחה)
כך תנהגו אם אתם אוהבים ילד אחד יותרכך תנהגו אם אתם אוהבים ילד אחד יותרתהילה אלטמן
בספר ההורות הישן, הכלל הבלתי מדובר הוא להתייחס לכל הילדים באופן שווה. עם זאת, הורים עשויים למצוא עצמם מעדיפים ילד אחד ולמרות הכל, זו דווקא דרך לשפר את איכות חיי המשפחה (משפחה)

הורים

הנחיית הורים באתר כיכר השבת - ערוץ הורים מביא לכם את כל מה שמעניין וחשוב לדעת בכל תחום בחיי ההורות במשפחה היהודית או החרדית. ידיעות ומחקרים הנחיות והדרכות הורים שיקלו עליכם בחינוך ובזוגיות

כיכר facebook