אסם חושפת: אלו מוצרי המטרנה הפגומהאסם חושפת: אלו מוצרי המטרנה הפגומהדניאל הרץ1
בחברת אסם פרסמו בצהריים את מספרי האצווה של מוצרי המטרנה שנחשדו כפגומים ומכילים שבבי ברזל. מאסם נמסר כי "מוצרים אלה לא יצאו לשוק ולא הגיעו למדפים" (צרכנות)
אסם מסרבת לחשוף איזו מטרנה הושמדהאסם מסרבת לחשוף איזו מטרנה הושמדהדניאל הרץ2
למרות החשיפה כי החברה נאלצה להשמיד עשרת אלפים קופסאות מזון תינוקות מטרנה בשל חשש לשבבי מתכת, מתעקשת החברה לא לספק את מספרי האצווה (צרכנות)
אילוסטרציהאריזות מטרנה הושמדו: חשש לשבבי מתכתכיכר השבת23
חברת אסם החליטה להשמיד אלפי אריזות של תחליפי החלב לתינוקות ממותג "מטרנה", זאת בעקבות חשש לשבבי מתכת במוצרי המזון לתינוקות. 'המוצרים לא הגיעו למדפים' (צרכנות)
אילוסטרציהלאן נעלמו קרבות המחירים ברשתות המזון?אלי רוטמן5
האם החגים העומדים בפתח מסמנים את תום עידן מלחמות המחירים הקשות בין רשתות השיווק והמבצעים הרבים הקורצים לכיס הלקוח, ומה קורה בשוק תוי הקניה? (צרכנות)
מזכרות לאירועים של חברת שמחוניםחנות הדגל הראשונה של 'שמחונים' בבני ברקkikar.co.il בשיתוף שמחונים1
לאחר ההצלחה הגדולה בירושלים, נערכים בחברת 'שמחונים' להשיק את החנות החדשה בעיר בני ברק, אשר בה יוצעו מגוון המזכרות ומוצרי 'שמחונים' במחירים מיוחדים. בחנות שתפתח בקרוב ברחוב רבי עקיבא בבני ברק יוצעו כל מוצרי 'שמחונים' הידועים במחירים משתלמים ובאווירה אקסקלוסיבית (צרכנות, שיווקי)
מוצרי טיפוח לפינוק יומי בכפות הרגליים. שולמתחילים שגרה ברגל ימין, עם טיפוח יומי של שולkikar.co.il בשיתוף שול
הקיץ מאחורינו ובשעה טובה כולנו חוזרים לשגרה הברוכה של לימודים ועבודה, לימים שדורשים יותר שעות של עמידה על הרגליים, עיסוקים מרובים והליכות היומיום. בשול מזמינים אתכם להכניס ללו"ז היומי 5 דקות בסוף היום, בהן תעניקו לכפות הרגליים את מה שהן צריכות (צרכנות, שיווקי)
זוגיות במבחןהגרסה הישראלית של 'אמזון' כאן והיא מעולהרחלי פיירפלד
לא עוד גברים נבוכים מול מדפי סופר עמוסים ואישה מתוסכלת מפערים כואבים בין רשימת הקניות למוצרים שנחתו במטבחה. הגרסה הישראלית של 'אמזון' כבר כאן והיא מעולה (צרכנות, שיווקי)
הגרסה הישראלית של 'אמזון' כבר כאן והיא מעולהרחלי פרייפלד בשיתוף המחסן לצרכן6
לא עוד גברים נבוכים מול מדפי סופר עמוסים ואישה מתוסכלת מפערים כואבים בין רשימת הקניות למוצרים שנחתו במטבחה. הגרסה הישראלית של 'אמזון' כבר כאן והיא מעולה (צרכנות, שיווקי)
הגרנולה הנגועהבעקבות הסרטון ב"כיכר השבת": הגרנולה נאספתחיים אבני5
כשישה חודשים לאחר ש'כיכר השבת' פרסם תיעוד של תולעים באריזת הגרנולה הכשרה של "סופר פארם", החברה מודה כי קיים חשש לחרקים במוצר ואוספת אותו מהלקוחות (צרכנות)
חברת החשמל: אלפי לקוחות חויבו פעמייםחברת החשמל: אלפי לקוחות חויבו פעמייםדניאל הרץ1
חברת החשמל הודיעה היום כי 15 אלף מלקוחות החברה חויבו בטעות פעמיים בכרטיס האשראי. "מתנצלים על חוסר הנוחות ופועלים לביצוע זיכוי מיידי" (כלכלה)
מבצעי 'סוף עונה'צר לנו, נפלתם על קלישאת מבצעי 'סוף עונה'שרה פכטר
הרשתות רוצות לנקות את המחסנים, ואנחנו מתנפלים על עבודת הניקיון בשתי ידיים, קונים מה שמוכרים לנו, מתעלמים מההפסדים ומעמיסים את הבית בדברים מיותרים (בבית)
חשש לחיידק ליסטריה במוצרי "מעדני מיקי"חשש לחיידק ליסטריה במוצרי "מעדני מיקי"כיכר השבת4
שוב חשש לזיהום חמור והפעם בסלמון מעושן של חברת "מעדני מיקי". בעקבות בדיקה שערך משרד הבריאות נדרשים הלקוחות להשיב את המוצרים לחנויות ולקבל זיכויים (בריאות)
בארכהמחשש לסלמונלה: גם חלבה בארכה נאספתכיכר השבת3
בטלטלה בשוק המזון לא נרגעת: לאחר ויטמינצ'יק, סוגת, עלית וחברות נוספות שהודיעו על איסוף מוצרים מחשש לתקלות בייצור, גם מוצרי חלבה "בארכה" נאספים כעת (ארץ, צרכנות)
רודלת שוקולד של שטראוס וויטמינצ'יק"טעם שונה" בוויטמינצ'יק וברולדה של עליתקובי רוזן6
נמשכת ההיסטריה בחברות המזון: אסם הודיעה על איסוף פטל ויטמינצ'יק, לטענתה - בגלל תסיסה או טעמי לוואי, שטראוס אוספת מהמדפים רולדות שוקולד בגלל "טעם שונה" (צרכנות)
רכישה מקוונת. אילוסטרציהאתר המשלוחים הבריטי חייב לקוחות בטעותאלי רוטמן
'אסוס', האתר הפופולרי לביצוע רכישות מוצרים באינטרנט, טעה - בתום לב - בחיוב לקוחות, ובאין מתן הסבר ללקוחות שכן חויבו בצדק. אם רכשתם לאחרונה - כדאי שתקראו (צרכנות)
מגיע לכם פיצוי? פרטנר תשלם 10 מיליוןמגיע לכם פיצוי? פרטנר תשלם 10 מיליוןדניאל הרץ
חברת פרטנר תשלם 10 מיליון שקל ללקוחותיה לפני 7 שנים. בכמה כסף מדובר לכל לקוח, כיצד תבדקו אם אתם זכאים וכיצד תקבלו את הכסף מהחברה? כל הפרטים בכתבה (צרכנות)
שיפור התנאים בבית הכנסת על-ידי אלקטרהכך גבאי בתי הכנסת הכפילו את תרומותיהםkikar.co.il בשיתוף אלקטרה3
בימים האחרונים גבאי בתי הכנסת ברחבי הארץ הגיעו לסיכום ראשון מסוגו עם חברת המיזוג "אלקטרה" ולפיו כל תרומה של המתפללים עבור הפעלת המזגנים תהפוך לתרומה גדולה יותר עבור החזקת בית הכנסת (צרכנות, שיווקי)
פרסומת לקורנפלקסהסלמונלה בקורנפלקס: תוכלו להחזיר מוצריםמירב קריסטל ורותם אליזרע, ynet10
יממה לאחר שנחשף הזיהום שבחברת "יוניליוור" ניסו להסתיר - מודיעה החברה כי תאפשר ללקוחות להחזיר מוצרים. גילויים חדשים בפרשה המסעירה: האירוע התרחש כבר לפני חודש (כלכלה, בארץ)
מה תלמה מסתירה? הופסק שיווק הקורנפלקסמה תלמה מסתירה? הופסק שיווק הקורנפלקסמירב קריסטל, ynet10
אם חיפשתם ברשתות השיווק את מוצר הדגל של חברת יוניליוור, קורנפלקס, ולא מצאתם - אתם לא לבד. בחברה הפסיקו את שיווק אריזות הקורנפלקס שנשלחו לבדיקה. משרד הבריאות ממודר (ארץ)
הסוף לתסכול?הסוף לגביה הפראית של חברות הסלולרדניאל הרץ2
תקנות חדשות של משרד התקשורת יעצרו את הריביות הגבוהות של חברות הסלולר ואת דמי הגביה הרצחניים שמכפילים ומשלשים את החוב המקורי (צרכנות)
אילוסטרציהבקרוב תוכלו לבדוק: החנות סובלת מליקויים?אלי רוטמן1
האם נוכל לעיין בממצאי הבדיקות והליקויים התברואתיים שמצא משרד הבריאות בחומוסייה או במעדניה הסמוכה, לפני שנקפוץ אליה למסע רכישה נוסף? במשרד טוענים: זה יקרה בקרוב (בריאות)
אילוסטרציהחיתול טורקי: היבואן הקטן מנסה להיכנס לשוקאלי רוטמן
השוק הרווי של חברות טיטולים למיניהם, נשלט בעיקר על ידי חברת חוגלה, וסיכויי ההצלחה של רוני דוברת להרגיל את הצרכנים לחיתול זול ופשוט תוצרת טורקיה, לא נראה גדול במיוחד (צרכנות, בארץ)
סובלת מהחום? את חייבת איפור עמיד במיםמאמע
הקיץ קרב ובא ומה יותר חשוב מלהיות ערוכים עם איפור עמיד לעונה זו? את לא רוצה להיתפס לא מוכנה בחום! למי מיועד איפור עמיד במים? (יופי, סטייל)
המהלך החדש: דואר ישראל סניף ניו-פארםהמהלך החדש: דואר ישראל סניף ניו-פארםדניאל הרץ
בדואר ישראל הודיעו על שיתוף פעולה עם רשת ניו-פארם שבכמה מסניפיה ימסרו חבילות ודברי דואר. בינתיים מדובר בפיילוט ב-3 סניפים אך הכוונה היא להרחיב את הפעילות לסניפים רבים (צרכנות)
מרגיז: המיסים ירדו, המחיר לצרכן כמעט ולאמרגיז: המיסים ירדו, המחיר לצרכן כמעט ולאדניאל הרץ
המדינה ניסתה להוריד את מחירי הדגים לצרכן באמצעות הורדת המכסים מדגי היבוא, בפועל המחירים ירדו פחות מחצי מסכום ההנחה ואת הכסף גרפו לכיסם היבואנים ולא הצרכנים (צרכנות)
אילוסטרציהבגלל הרמדאן: מחסור חמור בעופות טרייםדניאל הרץ
ברבות מרשתות המזון בישראל ישנו מחסור בעופות טריים בשל סיום חודש הרמדאן, ימים בהם לא עובדים הפועלים הערבים. לכך מצטרפת גם מחאת הווטרינרים שפוסלים עופות תקינים (צרכנות)

צרכנות

המבצעים, סקרי השוק, המוצרים החדשים וכל מה שמעניין את הצרכן החרדי, תוכלו למצוא במדור הצרכנות המיוחד של כיכר השבת. כאן גם תוכלו להתעדכן על תוכניות פנאי ונופש, ספרים חדשים ועוד.

כיכר facebook
(צילום: פלאש 90)
אביטל לוי
טסטרים מציגים: רישיון לגנוב
כ"א בטבת תשעב96
הרב אבא טורצקי
הרב אבא טורצקי
"טייקוני הכשרות מרוויחים עלינו הון עתק"
י"ב באב תשעא215
איתן דובקין
איתן דובקין
מה מונע מהחברות להשקיע בחרדים?
א' באלול תשע3