חדשות עם קנייטש

מי פחד מראש ישיבת סלבודקא והנס באמצע השייט בכנרת • 'מעייריב'

ההפתעה במהלך השייט של בחורי הישיבה בכינרת, הווארט החסידי בישיבה הליטאית, האסון במתתיהו והסאגה המשפטית סביב עיכוב הגופה על ידי הפרקליטות, הסתת המשכנתאות והחרדים, כותרות השבועונים והקעמפ של 'אורחות כרמיאל' (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |

עולם מלא

בחורי ישיבה חשובה ממרכז הארץ שיצאו לשייט בסירת מנוע בכינרת, הופתעו לגלות צעיר חילוני באמצע שום מקום - הרחק הרחק מהחוף כשלרשותו אבוב בלבד. הם העלו אותו לסירתם והחזירו אותו לחוף. תיעוד בלעדי.

הכנסיה הגדולה

כך כינה ראש הישיבה ונשיא מועצת גדולי התורה הגרי"ג אדלשטיין זצוק"ל את "ועידת בני הישיבות". הוועידה יוצאת לדרך הערב בהשתתפות כל כך הרבה ראשי ישיבות, שאין כאן המקום לפורטם כי אם בתוכנית עצמה. צפו בה וגלו.

בבין הזמנים מותר

כך פסק ראש הישיבה הגר"ש אלתר לתלמידי ישיבת סלבודקא הליטאית, כאשר הוא מוודא שראש הישיבה הגר"ד לנדו לא נמצא בקהל - בטרם יענה ב'ווארט' חסידי לקושיה חזקה על הרמב"ם. צפו בתיעוד הבלעדי.

טרגדיה נוראה

ביישוב החרדי מתתיהו טבע אמש למוות הילד ברוך עבאדי ז"ל. רב המשטרה ובכירי זק"א עמלו קשה מול הפרקליטות שעיכבה את שחרור הגופה. המאמצים מהועילו וההלוויה קורעת הלב התקיימה בשעות הצהריים בעיר מגוריו של ברוך ז"ל - במודיעין עילית.

דרוס כל דוס

זו המנטרה המובילה את עורכי וכתבי האתרים הכלכליים השונים המתעקשים להשחיר את המגזר החרדי דרך חצאי עובדות ואף שקרים של ממש. לטענתם - החרדים עובדים בשחור. אוקיי. מניין לכם? רשעים ארורים!

סופ"ש במעייריב

ושוב אנו עם כותרות השבועונים הפופולריים במגזר - משפחה ובקהילה. ומה בחרו לנו עורכי העיתונים השבוע? האמת, מגוון אדיר. אל תפספסו.

סלח לי, כאן זה הצפון?

בשביל רוב בחורי הישיבות בארץ, כרמיאל בהחלט נחשבת ל"צפון הארץ". אבל בשביל תלמידי ישיבת 'אורחות -כרמיאל', זה מרכז החיים. מה עושים? נוסעים עד לאכזיב... צפו בתיעודים העליזים מהקעמפ.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר