חדשות עם קנייטש

תיעוד עצוב: מה עושים התלמידים שנותרו ללא ישיבה? • 'מעייריב'

הביקור של אריק אדמס אצל האדמו"ר המאושפז, ההנחיות החדשות של ועד הישיבות בגלל חוק הגיוס, פתיחת הזמן בישיבה הספרדית בנוסח בריסק, הסאגה בישיבת כפר חסידים, חתונת בן המשפיע המפורסם, שקיעות בלימוד בנופש ופתיחת הזמן ב'עטרס' (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |
צפו בתכנית המלאה (עריכה: ידידיה כהן | הפקה: אשר רוט ואיציק אוחנה)

ביקור היסטורי

ראש עיריית ניו יורק אריק אדמס השוהה בישראל בימים אלו לצורך פגישות מדיניות, מיהר לבקר את האדמו"ר מתולדות אברהם יצחק המאושפז בבית החולים הדסה - רגע אחרי שפגש את ראש הממשלה בנימין נתניהו. ומה חושב על כך ראש העיר בעצמו? צפו בתוכנית וגלו.

תלויים ועומדים

מעמד בני הישיבות בימים אלו לא ברור ולא מוגדר כל צרכו, מצב שהביא לחידוד ההנחיות לבחורי הישיבות בגילאים הרלוונטיים מצד ועד הישיבות. כל הפרטים ב'מעייריב'.

ספרדים 'בריסקערס'

בישיבת 'ברית יעקב' פתחו את 'זמן אלול' עם גידול מבורך במספר התלמידים. היכל הישיבה שהפך צר מלהכיל את 360 הבחורים, הורחב על ידי גלריות.

נשכחו כמת מלב

תיעוד עצוב המתפרסם לראשונה כאן במעייריב מעלה את תמונת המצב של תלמידי ישיבת כנסת חזקיהו - כפר חסידים, שלא מצאו את מקומם בישיבה החדשה שהוקמה בסגנון ובנוסך חדרה - קרית ספר.

ר' מיילך! כל מילה מיותרת

אין ספק כי זו הייתה אחת החתונות המרתקות ביותר במגזר החרדי בעת האחרונה. בנו של המשפיע המפורסם ביותר נישא לנכדת ראש ישיבת ויז'ניץ שהוא גם גיסו של האדמו"ר. צפו בתיעודים המרהיבים.

"מתלהטים אחריה"

בחור ישיבה למד לפנות בוקר במחנה הקיץ של בעלזא בהרי הקעלסקילעס המפורסמים. במשך דקה שוטט לידו דב(!!!) כשהבחור שם לב לכך רק לאחר זמן. פייר - התרגשנו והצטמררנו.

ואין לנו שיור

רק התורה הזאת! בישיבת 'עטר'ס' לא רגילים לפתוח את זמן אלול ללא הזעקה המפורסמת של ראש הישיבה וללא נוכחותו המרשימה. אבל הזמן מתחיל. צפו בשטייגען של תלמידי הישיבה.

בכתבה זו נעשה שימוש בצילומים אשר בעל הזכויות בהם לא נודע או לא אותר, בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. אם הנכם בעלי הזכויות שלחו הודעה על כך בצירוף הצילום המקורי לדוא"ל desk@kikar.co.il.

הכתבה הייתה מעניינת?

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה
עכשיו בכותרות