חדשות עם קנייטש

סוער בבית שמש: מחלוקת בסביבת תומכי שמוליק גרינברג וההיעדרות הדרמטית • צפו

בני ברק במוקד המאבק על הרפורמה, הסערות הפנים חסידיות בבני ברק ובאלעד, מודעת האירוסים של תלמיד הגר"ש אלתר בהמודיע, האירוע החמור בלוד, השופר של הגראי"ל, 'אלול' בעולם התורה והזמר שאושפז (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |
צפו בתכנית המלאה (צילום: דודי פלוג | עריכה: ידידיה כהן | הפקה: אשר רוט ואיציק אוחנה)

הקונפליקט של גרינברג

חודש לאחר ההכרזה על מועמד דגל לראשות העיר בית שמש, במפלגה המשוסעת קיימו כנס בחירות ראשון. מי שבלט בהיעדרותו היה יו"ר הסיעה ישראל סילברסטין המזוהה עם הגאון רבי מרדכי גולדשטיין. תומכי גרינברג חלוקים האם להגדירו כ"עצניק" או להישמע לדרישותיו. משעשע ומביך.

יד החסידים על העליונה

השאלה רק אלו חסידים. המזוהים עם זייברט או המזוהים עם הקהילות הכלל חסידיות. מי שימתינו לראות יד מי העליונה אלו בנות הסמינר הכלל חסידי החדש בבני ברק שנותרו ללא מענה.

יד החסידים על התחתונה

השאלה רק אלו חסידים. המזוהים עם אשת הגאון רבי זושא הורביץ או אלו המזוהים עם ראש העיר ישראל פרוש. מי שימתינו לראות יד מי העליונה אלו בנות הסמינר החסידי באלעד שנותרו ללא מענה.

לישיבה יש כתובת

אבל כנראה שאין לה שם. כך בכל אופן נראה ממודעת האירוסים של תלמיד הגר"ש אלתר שפורסמה בהמודיע. בעיתון אף הוסיפו הבהרה שלא תתיר ספק לקוראים כי מדובר בהפסד משפטי שלהם.

מה קרה לחב"דניקים בלוד?

מסתבר שאלמוני החליט לפנצ'ר להם במהלך השבת או לאחר צאתה, עשרות כלי רכב. האם מדובר בפשע שנאה כלפי יהודים או חרדים? המשטרה חוקרת.

שופר זקן

מאוד זקן. אבל כשר. כך פסק מורה הוראה על שופרו של הגראי"ל שמוצע למכירה בבית המכירות "ווינרס" בסכום פעוט של כ-3,000 דולרים.

מעייריב בישיבות

גם הערב אנחנו מתרגשים יחד עם בני התורה שפתחו את זמן אלול בשטייגען עצום. הערב אנחנו עם ישיבת 'קפלן החדשה' שהתחדשו עם שיעור א' גדול במיוחד... 70 בחורים נוספו לישיבה שמונה כעת 350 תלמידי חמד. בהצלחה!

חברים כל ישראל

ומתפללים לשלומו של איש העסקים החרדי וכוכב הזמר החסידי של תחילת שנות האלפיים דדי גראוכר ששוב אושפז בבית החולים כשמצבו קשה. ירפאהו הקב"ה בתוך שאר חולי ישראל. ונאמר אמן!

בכתבה זו נעשה שימוש בצילומים אשר בעל הזכויות בהם לא נודע או לא אותר, בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. אם הנכם בעלי הזכויות שלחו הודעה על כך בצירוף הצילום המקורי לדוא"ל desk@kikar.co.il.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר