חדשות עם קנייטש

הרב שחזה את הפגיעה בבית החולים בעזה והפרויקטור החרדי • מעייריב

מלחמה ב-2 חזיתות - מלחמת שמחת תורה נכנסת ליומה ה-12, מבצע התפילין של החב"דניקים בעת ביקור ביידן, ה'טסט' של האמונה של ראש הישיבה, והבקשה של האח השכול (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |

רב חזיתית

12 יום לאחר מתקפת הפתע של ארגון הטרור הנאצי חמאס על יישובי הדרום, ונראה כי מדינת ישראל הנמצאת במצב מלחמה - נמצאת גם בתקופת המתנה... בצפון. חיזבאללה יורה ללא הרף לעבר יישובים וסיסים של צה"ל בגליל. ביידן בביקור בזק בישראל - תמיכה בלתי מתפשרת.

מבצע תפילין

כביש 1 נסגר לסירוגין בשל ביקורו של נשיא המעצמה הגדולה בעולם בישראל. צעירי חב"ד שנקלעו לפקק התנועה בכביש - ניצלו את ההזדמנות והניחו תפילין לנהגים רבים - שקפצו על ההזדמנות.

"אלה ברחפנימו"

ראש הישיבה הגאון רבי שאול אלתר, נשא שיחה מיוחדת לתלמידיו לרגל המצב הקשה ועודדם להתחזק באמונה: "המצב עכשיו הוא כעין 'טסט' לאמונה של כל אחד ואחד מאיתנו". ומה הוא פסק לגבי קיום חתונות בזמן מלחמה? צפו.

פיתרון החיד"א מנתיבות

שעות לפני השיגור הכושל של הג'יהאד האיסלאמי - שיגור שפגע בבית החולים העזתי וגרם להרג ערבים רבים ברצועה, התבטא הגאון רבי חיים יוסף דוד (החיד"א) אברג'יל כי ישראל לא צריכה להפציץ את בתי החולים בעזה. הקדוש ברוך יעשה זאת בנס. ויהי לפלא.

ויש גם פרויקטור

סגן השר במשרד ראש הממשלה, האחראי לפיתוח חרדי, מינה פרויקטור מיוחד לפעילויות השוטפות של המגזר החרדי בתקופת המלחמה. תושבי מודיעין עילית מכירים אותו במיוחד אך כמעט כל הציבור החרדי שמע על בנימין כהן. מעתה הוא ירכז ויתכלל את הפעילויות השונות עם הגורמים הרלוונטיים וראשי הרשויות.

מה איתך, ביבי?

מנחם קלמנזון שלחם יחד עם אחיו אלחנן הי"ד ואיבד אותו בקרב על קיבוץ בארי, פונה לראש הממשלה עם בקשה מיוחדת: "עם ישראל מוכן להילחם. ומה איתך?". ימים יגידו.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר