חדשות עם קנייטש

מה עומד מאחורי האמירות של הח"כים החרדים והקשר לעיכוב המשכורות • מעייריב

הרמז של שר הביטחון, ההוראה של חבר המועצת לשעות הלילה, הצוואה של הלוחם שנפל בעזה, המסר של הגר"ש אלתר מהגר"ד לנדו, היוזמה של ילדי תל אביב, האחדות של שלושת המועצות והשידור ה-100 של תוכנית מעייריב (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |

מתחת הקו האדום

שר הביטחון יואב גלנט הצהיר כי "תקיפה בביירות תהווה אישור לכך שחיזבאללה חצה את הקווים האדומים". האם מאורעות היום הקשים יהוו חציית קו אדום מבחינתו של גלנט? שעות יגידו.

אופק חדש - הסתה ישנה

יו"ר האופוזיציה יאיר לפיד בחר לתקוף את שר האוצר בצלאל סמוטריץ' והאשימו בדאגה ל"ייס הפוליטי" שלו. אממה, מתנדבי זק"א ומורות בית יעקב הם לא הגרעין הקשה של מצביעי הציונות הדתית.

התחמקות או תרגיל מבריק?

צוות מעייריב תוהה בקול יחד עם הגולשים, האם הרמיזות מצד הח"כים האחרים על "תם עידם נתניהו" בימים שלאחר המלחמה הינם בגדר פרשנות פוליטית או ניסיון מתוחכם מצידם לקבל את המגיע לציבור הבוחרים שלהם בצדק וביושר...

אם לא בריתי יומם ולילה

מכתב דרמטי במיוחד, מלוחם קרבי בעזה, שהגיע לשולחנו של הפוסק וחבר המועצת הגאון רבי יצחק זילברשטיין, הוביל להוראה מפתיעה של הגר"י לגבאי הקהילות ובתי הכנסת לשעות הליל המאוחרות.

צוואת הקדוש מעזה

יוסף חיים הרשקוביץ הי"ד, נפל בקרב על הגנת עם ישראל בלב העיר עזה. בסרטון האחרון שפרסם, רגע לפני הקרבות הקשים, הוא קורא לתלמידיו לזכור כי מקור כל הכוח של העם היהודי הוא באחדותו. מצמרר.

מסר מדירה קטנה בבני ברק

ראש הישיבה הגאון רבי שאול אלתר, שנסע לארה"ב למסע חיזוק בעקבות המצב הקשה, הפתיע את שומעי לקחו הרבים עם מסר מיוחד ליהדות העולם מאת ראש הישיבה הגאון רבי דב לנדו. הגר"ש הסביר מדוע עלה אליו, ערב הנסיעה לארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות.

בזכות הבל פיהם

ילדי ת"ת אמרי דוד בתל אביב "אימצו" שמות של לוחמים בעזה על מנת להגן עליהם בהבל פיהם המקיים את העולם. צוות מעייריב מתרגש מהיוזמה.

אגודים בצרה

ראש הישיבה הגאון רבי דב לנדו, קרא במכתבו להתאחד כל עם ישראל מחר ער"ח כסלו בתחינה לקדוש ברוך הוא שיושיע אותנו מהצרה שניחתה עלינו בקום עלינו תת אדם להשמיד להרוג ולאבד. שלושת חברי מועצות גדולי התורה הצטרפו למכתב.

אתם על מעייריב - אנחנו ממשיכים

אי שם, באמצע חודש סיון תשפ"ג, עלתה לאוויר תוכנית חדשה בכיכר השבת. התוכנית, שנקראה בשם "מעייריב - חדשות עם קנייטש", כבשה בסערה את השיח במגזר החרדי ולראשונה נתנה במה וסיקור כמו שלא היה מעולם - לעולם התורה, הישיבות והכוללים. היום - משודת התוכנית ה-100.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר