חדשות עם קנייטש

הכתב החילוני תקף את הרבנים והחרדים - כך איצלה ענה לו • מעייריב

המאמצים ב'פלג הירושלמי' לגייס שותפים להפגנה, התיעוד הנדיר של הגר"ד קוק שואב מים מהכנרת, הריקוד של החסידים לפני השקיעה עם האדמו"ר, תחנת הכוח החדשה למודיעין עילית ותעודת הזהות הפלסטינית במאה שערים (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |

הסרטון. ההסתה. התשובה.

העיתונאי אטילה שומפלבי, פרסם סרטון לפני כמה ימים. בסרטון, שהפך לויראלי גם במגזר החרדי, טוען שומפלבי כי החרדים - לו רק יפקחו עיניים ויצאו מהשבי הרגשי אותו מייצרים הרבנים רח"ל ועפ"ל, יראו את האור ויתגייסו. צוות מעייריב פונה בסרטון מיוחד לילדיו של אטילה - פקחו את העיניים. האושר נמצא ממש מעבר לפינה..

הישורת האחרונה

בפלג מרכזים את המאמצים שלהם להביא קהלים נוספים מלבד ה'בייס', להפגנת הענק המתוכננת למחר ברחובות העיר ירושלים מול לשכת הגיוס בשכונת מקור ברוך, כדי לזעוק ולהריע כנגד גזירת הגיוס המרחפת מעל לומדי התורה בארץ ישראל.

התיעוד מבארה של מרים

ראש ישיבות ומוסדות עטרת שלמה, הגאון רבי שלום בער סורוצקין, הרחיק עד לטבריה למעונו של המקובל הקדוש הגאון רבי דב קוק, כדי לאפות מצות עם המקובל, שיחולקו לתמכין דאורייתא. הגר"ד קוק, שאב את המים שלנו מעומקה של הכנרת - שם, כפי המסורת שבידו אשר מקורה בתלמידי האר"י הקדוש, טמונה בארה של מרים.

ישמחו השמים

זקן אדמור"י רוזין, האדמו"ר מקופישניץ יצא אמש בשקיעתה של חמה אל הרי ירושלים, שם בירך ברכת האילנות בכוונה גדולה. לאחר מכן הוא שאב מבארות המים, "מים שלנו" לקראת אפיית מצות עבור חג הפסח. למעיישה, האדמו"ר הגיע מוקדם מהצפוי, והמתין לשקיעה לשאוב מים שלנו מבאר המים, בינתיים רקדו החסידים "ישמחו השמים ותגל הארץ".

קווי השם יחליפו כח

בשורה של ממש עבור עשרות אלפי תושביה החרדים של העיר מודיעין עילית, אשר יזכו יחד עם שכיניהם במודיעין מכבים ורעות לתחנת כח חדשה וייעודית עבורם במיוחד. שכר שיחה נאה למנכ"ל חברת החשמל על הבנתו הכנה לצרכי המגזר ועל תרומתו לעונג וכבוד שבת בקיץ דאשתקד.

"יהודי פלסטיני"

שוטרי מחוז ירושלים שפשטו על שכונת מאה שערים אמש בלבוש חרדי (בלשים! לצלם!), עצרו נער בלבוש חרדי המשתייך לנטורי קרתא הקיצוניים. כשהתבקש הנער להציג תעודת זהות - הוא הפתיע אותם עם תעודה מתריסה במיוחד.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר