חדשות עם קנייטש

בכינוס נגד "מייל" לאברכים - חבר 'המועצת' הפתיע והרגיז את המשתתפים • מעייריב

הקרב על ראשות העיר חיפה, הפתרון של הישיבה הנחשבת - 'שערי שמועות', כנס הכשרות שהפך לכנס שבת, העכברים בבני ברק מתחילים ללמוד, ראש הישיבה האשכנזי באמירת סליחות אצל הספרדים, הנפילה של ר' מיילך והתארים שהוענקו "לא במפתיע" לראשי ישיבת סלבודקה - והפוליטיקה מאחורי התארים (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |
צפו בתכנית המלאה (עריכה: ידידיה כהן | הפקה: אשר רוט ואיציק אוחנה)

סיבוב שני

יונה יהב, שהפסיד את הבחירות האחרונות על ראשות העיר חיפה, מנסה את מזלו בשנית. הפעם האיום הוא לאו דווקא ממי שהביסה אותו בפעם הקודמת אלא מבכיר המשטרה בדימוס יעקב בורובסקי. ויש גם סקר מעניין.

על הארץ תישן

או בתוך משאית. או שתאכל ימים אצל גביר. בישיבת 'שערי שמועות חזרו לימים העליזים של עולם הישיבות באירופה שלפני מלחמות העולם, זאת בגלל מצוקת מקומות נוראית בישיבה. הבעיה החמורה יותר היא שאין כרגע צפי לפתרון...

כשרה למהדרין

ברמת גן התכנסו רבנים ומשגיחי כשרות, אולם מהר מאוד הכנס הפך למחאה על חילולי השבת. ניחא. זה בדיוק מצע המפלגה החדשה של חבר המועצת מבני ברק.

עכברים משכילים

גם החולדות. אחרת, איך תסבירו את התופעה שמוסדות לימוד רבים מאכלסים עכברים וחולדות. לעיריית בני ברק הפתרונים. או שלא. אין פתרונים ויש פטרונים. בוסו לא צריך קמפיין.

נוסח ספרד

באמת. באמת שהמוצא שלנו כלל לא משנה לאף אחד. ובלבד שיכוון ליבו לשמים. צפו בתיעוד מביקור ראש ישיבת עטרת שלמה הגאון רבי חיים פיינשטיין בישיבה הספרדית אור לציון.

7 יפול צדיק

וקם! מחזה מלחיץ אמש במירון עת נפל מהבמה המשפיע הרוחני המפורסם ביותר הגאון רבי אלימלך (ר' מיילך) בידרמן בעת שרקד בהדלקה אותה קיים במוצ"ש במירון סמוך לציון הרשב"י.

נקודה COM

במודיעין עילית התקיים כנס ובו הוסבר לאברכים חומר הבעיה בשימוש בדואר אלקטרוני - מייל. מי ששוכנע להגיע לכינוס היה חבר המועצת הגאון רבי משה הלל הירש. העיתונאי אלי ביתאן חושף כי נאומו של הגרמ"ה לאו בהכרח התכתב עם מטרת הכנס.

תואר ראשון ושני

במדעי יתד. הרשתות החברתיות סערו בשבוע שעבר מהתארים החדשים של ראשי ישיבת סלבודקה בביטאון המפלגתי של דגל התורה. ומדוע אין רשכבה"ג? צפו בתוכנית המלאה. שווה לכם...

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר