חדשות עם קנייטש

בגלל 2 קיפודים | זו הסיבה למצור ההזוי על העיר החרדית • מעייריב

ההתבטאות של ראשי הישיבות על חוק הגיוס והוראת ועד הישיבות, המסר של האדמו"ר למדינה, העתירה לגיוס ערבים בשם השיוויון בנטל, כנס הבוגרים העוצמתי של היכל יצחק - לנדא והעלייה במחירי הדלק (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |

סכנה גדולה

סערת גיוס לומדי התורה לא יורדת מהכותרות. מנהיגה הרוחני של דגל התורה ראש הישיבה הגר"ד לנדו בהתבטאות כואבת: "עלול להביא חלילה לקטרוג גדול". בתוך כך, ועד הישיבות מפרסם הנחיות חדשות ללומדי התורה בגילאי הגיוס - בעקבות תקרית חריגה שהתרחשה במדור בני ישיבות בלשכת הגיוס בתל השומר.

המסר בטיש

האדמו"ר מויז'ניץ התבטא במהלך הטיש המרכזי בשבת האחרונה - אז התכנסו המוני חסידים לציין את יום פטירתו של האדמו"ר הישועות משה זיע"א ואמר: ""לא יעזור להם כלום, אנחנו נשארים חזקים ברוחנו באש ובמים". גם רה"י וחבר המועצת הגרמ"ה הירש התבטא בכאב: "יהיה מסירות נפש. מקווה שלא נגיע לזה".

עתירה חריגה

השר דודי אמסלם הגיש עתירה לבג"ץ בה הוא מבקש מבג"ץ לדרוש הבהרות מהיועמ"שית, שר הביטחון ומשרד הביטחון להבהיר ולנמק - למה בעצם לא מגייסים ערבים? היכן השוויון בנטל? צוות מעייריב ממליץ לכם לא להיות מופתעים אם בג"ץ יגלגל את העתירה מכל המדרגות.

הדינר של היכל יצחק

בישיבת היכל יצחק - לנדא, העומדת בראשותו של ראש הישיבה הגאון רבי ישראל לנדא, ציינו עשור להקמת הישיבה בכנס בוגרים עוצמתי שהתקיים בשבוע שעבר באולמי הפאר הדר דימול. במהלך הדינר, התחייבו כמעט כל בוגרי הישיבה להשתתף בעול אחזקת הישיבה.

מצור בגלל קיפוד

מאה אלף תושבי מודיעין עילית נתקעו אמש במצור של ממש - אין יוצא ואין בא. הסיבה - תאונת דרכים שגרמה לחסימת הנתיבים היחידים בהם אפשר להיכנס ולצאת מהעיר. לצוות מעייריב נודע, כי סלילתו של הכביש הנוסף משדרות בית שמאי היישר לכביש 443 נתקעה בגלל התנגדות ארגוני הירוקים. הסיבה להתנגדות - חשובה מאין כמוה... התאורה בכביש החדש עשוייה לפגוע באיכות החיים של 2 קיפודים מיוחדים. צוות מעייריב ממליץ לירוקים להחריב את מודיעין, לשקם את יער בן שמן ולשדרג את מגורי הקיפודים והצבאים באופן משמעותי.

ושוב... מחירי הדלק עולים

שר האוצר בצלאל סמוטריץ' ביטל לפני תקופה לא ארוכה במיוחד את ההנחה במס הבלו עליה הכריז קודמו בתפקיד אביגדור ליברמן. מאז - מחירי הדלק מזנקים. צוות מעייריב מזכיר לגולשים הנאנקים תחת עול יוקר המחיה - אלו פעמי משיח!

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר