מאיר גרין  עומר אדם  קייט  הרב אלבז

עיקריות

קורנביף חזה בקר משובח וחגיגי - קורנביף חזה בקר משובח של מורן פינטוספיישל שבועותקורנביף חזה בקר משובח של מורן פינטוהשפית עם מדריך וידאו שלב אחר שלב להכנת קורנביף - נתח בשר כבוש במרינדה שיכבוש את כולם. העבודה פשוטה וכל מה שאתם צריכים זה רק סבלנות (מתכונים לשבועות, אוכל)
פרגיות במילוי אורז וצימוקים - תכינו עכשיו ובשבת תפנקו עם פרגיות במילוי עסיסישבת עם השפית מורן פינטותכינו עכשיו ובשבת תפנקו עם פרגיות במילוי עסיסיאם כבר פרגיות, אז לשפית מורן פינטו יש דרך מצוינת לנצל אותן עד הסוף: מתכון לפרגיות במילוי אורז וצימוקים - מנה עסיסית ומלאת טעמים לשולחן השבת (מתכונים לשבת, אוכל)
קדרת בשר עסיסית ועשירה - קדרת בשר עם ירקות שורש וערמונים ביין אדוםלכבוד שבתקדרת בשר עם ירקות שורש וערמונים ביין אדוםוכל מה שהייתם צריכים לעשות זה להכניס את המרכיבים לסיר ולשכוח מהם לשעה וחצי-שעתיים (מתכונים לשבת, אוכל)
עוף מתובל ברוטב לימון ויין לבן - עיקרית מנצחת: עוף מתובל ברוטב לימון ויין לבןלכבוד שבתעיקרית מנצחת: עוף מתובל ברוטב לימון ויין לבןמנה פשוטה להכנה, כששילוב המרכיבים המעניין שלה גורם לה להרגיש כמו משהו מושקע מאוד (מתכונים לשבת, אוכל)
תבשיל בשר ראש וגרגירי חומוס - תבשיל בשר ראש וגרגירי חומוס ברוטב פיקנטילכבוד שבתתבשיל בשר ראש וגרגירי חומוס ברוטב פיקנטיכל מה שצריך בשבת חורף זה תבשיל עסיסי, מנחם וטוב להתחמם איתו - אז הנה עיקרית נהדרת שמתאימה בול (אוכל)
עוף במרקחת תפוחים וקינמון - לכבוד שבת: עוף במרקחת תפוחים וקינמוןשבת חורףלכבוד שבת: עוף במרקחת תפוחים וקינמוןובכן, אם שבת של חורף הייתה מנה עיקרית, זה בדיוק מה שהיא הייתה. תבשיל ארומתי עם ניחוח שובה (מתכונים לשבת)
רוסטביף מתובל ברוזמרין עם רוטב צ'ימיצ'ורי - רוסטביף משובח עטוף ברוזמרין עם רוטב צ'ימיצ'ורילכבוד שבתרוסטביף משובח עטוף ברוזמרין עם רוטב צ'ימיצ'וריצ'ימיצ'ורי הוא רוטב עסיסי לבשר שארגנטינה, ספרד ואיטליה רבות על הקרדיט להמצאתו (מתכונים לשבת, אוכל)
בריסקט,  נתח בשר שאתם צריכים להכיר - עיקרית לשבת עם נתח בשר שאתם צריכים להכירלכבוד שבתעיקרית לשבת עם נתח בשר שאתם צריכים להכירמדריך וידאו שלב אחר שלב להכנת בריסקט - צלי חזה בקר עסיסי ברוטב אדום עדין (מתכונים לשבת, אוכל)
תבשיל אסאדו ביין אדום - לכבוד שבת: תבשיל אסאדו ביין אדוםלכבוד שבתלכבוד שבת: תבשיל אסאדו ביין אדוםהכירו את נתח מספר 9, זה שידוע בשמות שפונדרה, אסאדו, שורט ריבס וקשתית והוא מושלם לבישול וצלייה ארוכים (אוכל)
פרגיות בסגנון מרוקאי - לתקתק עיקרית לשבת: פרגיות בסגנון מרוקאילכבוד שבתלתקתק עיקרית לשבת: פרגיות בסגנון מרוקאיואוקיי, תוכלו להכין את זה גם אם אין לכם לימונים משומרים. מנה מהירה לימי שישי המתקצרים (מתכונים לשבת, אוכל)
תבשיל אוסובוקו עגל - מיוחד: אוסובוקו עגל חגיגי של מורן פינטוראש השנהמיוחד: אוסובוקו עגל חגיגי של מורן פינטואוסובוקו הוא תבשיל בשר עגל איטלקי עם ירקות ברוטב משובח שנהנים יחד מבישול איכותי של שעתיים וחצי על האש (מתכונים לשבת, אוכל)
עלי כרוב במילוי בשר מתובל - חגיגית לראש השנה: עלי כרוב במילוי בשר מתובלראש השנהחגיגית לראש השנה: עלי כרוב במילוי בשר מתובלמורן פינטו עם מנה אלגנטית בין הדגים לבשר בסעודת ראש השנה. מדריך וידאו שלב אחר שלב (מתכונים לחגים, אוכל)
עוף אפוי ברוטב עשבי תיבול מעודן - 5 דרכים לא משעממות להכין עוף לשבתלכבוד שבת5 דרכים לא משעממות להכין עוף לשבתלא תאמינו אילו פלאות תצליחו לחולל במקסימום 25 דקות עבודה (מתכונים, אוכל)
צלי כתף עם ירקות שורש בנוסח שווייצרי - משובח: צלי כתף עם ירקות של השף ישראל דודקשבת עם 'נתח'משובח: צלי כתף עם ירקות של השף ישראל דודקהכירו את נתח הבשר המובחר שהשפים הכי אוהבים: נתח מספר 5. מה אפשר להכין ממנו? המון. הפעם הלכנו על צלי כתף עם ירקות שורש בנוסח שווייצרי (מתכונים לשבת, אוכל)
עוף ברוטב רימונים ובצל סגול - עוף ברוטב רימונים ובצל סגול של מורן פינטולכבוד שבתעוף ברוטב רימונים ובצל סגול של מורן פינטורוטב סמיך ופיקנטי שעוטף היטב את העוף ונותן לכם תירוץ נהדר לחסל חצי חלה. מנה מרשימה ומלאת טעם לשולחן השבת (מתכונים לשבת, אוכל)
פויו פריטו א לה קריוז'ה - לכבוד שבת: "פויו פריטו א לה קריוז'ה"לכבוד שבתלכבוד שבת: "פויו פריטו א לה קריוז'ה"כלומר, מתכון לעוף ובצל במרינדת הדרים ספרדית. מנה חגיגית ועשירה בטעמים שמגישים על מצע נדיב במיוחד של אורז - אורח קבוע במטבח הלטיני (מתכונים לשבת, אוכל)
צלי בקר רך ועסיסי בחרדל ורוזמרין - לכבוד שבת: צלי בקר רך ועסיסי בחרדל ורוזמריןלכבוד שבתלכבוד שבת: צלי בקר רך ועסיסי בחרדל ורוזמריןמורן פינטו עם מתכון לבשר שאתם עומדים להכין שוב ושוב כי הוא פשוט מוצלח. עוטפים את נתח הבקר בחרדל, שום, רוזמרין ויין אדום ושולחים לתנור ל2-3 שעות
בעוף הזה יש 40 שיני שום והוא פשוט אדיר, תסמכו עלינו - בעוף הזה יש 40 שיני שום והוא פשוט אדירלכבוד שבתבעוף הזה יש 40 שיני שום והוא פשוט אדירכשתבשיל צרפתי כפרי משתדרג למנה עיקרית בשולחן השבת, רק טוב יוצא מזה. השף אלטון בראון עם מתכון לעוף בהמון שיני שום. תכינו את החלה, יש מה לנגב (מתכונים לשבת)
מרק בורשט מסורתי עשיר ומלא טעם - לכבוד שבת: מרק בורשט חורפי ופוטוגנילכבוד שבתלכבוד שבת: מרק בורשט חורפי ופוטוגניחוזרים לשורשים - או בודקים את אלה של האחרים - עם מרק בורשט מזרח-אירופאי שמורכב מבשר וסלק שצובע אותו בגוון עז יפה. מושלם כעיקרית מחממת בשבת קרה (אוכל)
עוף אפוי ברוטב עשבי תיבול מעודן - לכבוד שבת: עוף אפוי ברוטב עשבי תיבול מעודןשבת עם השפיתלכבוד שבת: עוף אפוי ברוטב עשבי תיבול מעודןמורן פינטו עם מנה שמשלבת עשבי תיבול, דבש מתקתק וצ'ילי חריף באיזון מדויק שיוצר רוטב מעודן. הרוטב עוטף את שוקי העוף ונשלח לאפייה של שעה (מתכונים לשבת, אוכל)
כיכר אוכל
המומלצים