3 הרוגים..  bugv hrui  ccgberliner  guko..
כשחמישים אלף איש ענו 'אמן' לעומר אדםכשחמישים אלף איש ענו 'אמן' לעומר אדם
ט"ו בתמוז תשעט | 18.07.19
עומר אדם, מהזמרים המצליחים בישראל כבר אמון על קידוש השם כאשר הכריז שאינו מוכן להופיע בשבת, אמש מול 50 אלף צופים הוא בירך על המים כשהוא מכסה את ראשו (ציצית)
צפו: השחקן יהודה לוי בתפילה בכותל המערביצפו: השחקן יהודה לוי בתפילה בכותל המערבייאיר טוקר5
השחקן הישראלי יהודה לוי הגיע אמש (רביעי), יחד עם חברו הטוב רב הסלבס מרדכי חסידים, לתפילה - בחצות לילה - ברחבת הכותל המערבי בירושלים • צפו בתיעוד (ברנז'ה)
עומר אדם בירך "שהכל" והקהל ענה "אמן" • צפועומר אדם בירך "שהכל" והקהל ענה "אמן" • צפוכיכר השבת108
קידוש ה': כוכב הזמר המזרחי, עומר אדם, הופיע אמש (שני) בחתונה חילונית בדרום הארץ, עצר את השירה ובירך "שהכל" על בקבוק מים שהוגש לו והקהל ענה "אמן" • צפו (ברנז'ה)
קורין גדעוןקורין גדעון מפתיעה: "אני דוסית - לחלוטין"יאיר טוקר45
אחרי שנישאה לבן למשפחה חרדית, והפיקה על כך סרט שיצר הד ציבורי נרחב, מגלה מגישת הטלוויזיה קורין גדעון: "אני רואה את עצמי הולכת לכיוון של שמירת שבת מלאה" (ציצית)
סטטיק"אלוקים, אם אתה עוזר לי - אני שומר שבת"יאיר טוקר54
חצי מהצמד המוזיקלי המצליח 'סטטיק ובן-אל', הזמר לירז רוסו, חושף מה אירע בארה"ב, כשחום גופו זינק ל-41 מעלות, לאחר שהרב ביקש ממנו לשמור "לפחות שבת אחת" (ציצית, ברנז'ה)
השחקן ורב הסלבס במעונו של שר התורההשחקן ורב הסלבס במעונו של שר התורהיאיר טוק12
השחקן הישראלי דניאל סויסה, כוכב 'שנות ה-80', הגיע אמש (רביעי), יחד עם חברו רב הסלבס מרדכי חסידים, לקבל את ברכת מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי • תיעוד (ברנז'ה)
פרץ נישק את הרב מצגר וסיפר: למדנו בכלאפרץ נישק את הרב מצגר וסיפר: למדנו בכלאיאיר טוקר16
תשעה חודשים חיו זה לצד זה, בכלא, הזמר המזרחי המפורסם והרב הראשי לישראל לשעבר. כעת הם מדברים על כך בהתרגשות, וממשיכים לנסוע יחד לקברי צדיקים • צפו (ציצית)
זאב קם, עם הכיפההעיתונאי החזיר את הכיפה: "ככה טבעי לי"אלי רוטמן24
הכתב הפרלמנטרי המוערך של 'כאן', זאב קם, השיב היום את הכיפה לראשו, בעקבות שאילה תמימה של בתו הפעוטה, ובשיחה ל'כיכר השבת' הוא מסביר את הצעד המבורך (ציצית)
אביב אלוש ואביתר בנאי ביקרו באומן • צפואביב אלוש ואביתר בנאי ביקרו באומן • צפויאיר טוקר10
השחקן אביב אלוש כמו גם הזמר אביתר בנאי התארחו בשבת האחרונה באומן שבאוקראינה שם פגשו את "רב הסלבס" המקומי, ישראל ברקמן, שהצטלם ושוחח עם השניים (ציצית)
נשיא 'בראשית' כתב "בראשית" בספר תורהנשיא 'בראשית' כתב "בראשית" בספר תורהכיכר השבת7
המיליארדר מוריס קאהן, נשיא עמותת SpaceIL, שמימן מהונו את פרויקט 'בראשית', כובד לכתוב אותיות ב"ספר התורה של עם ישראל", והשלים את הפסוק... "בראשית" • צפו (ברנז'ה)
מירי בוהדנה בכיסוי ראשמירי בוהדנה: "אמותינו, לא התביישו בכיסוי"יאיר טוקר41
השחקנית ומנחת הטלוויזיה מירי בוהדנה מצטרפת למחאה ומפרסמת תמונה כראשה מכוסה בכיסוי ראש, כאות הזדהות עם לינור אברג'ל: "אמותינו, לא התביישו בכיסוי" (ברנז'ה)
אדם מניח תפיליןהזמר עומר אדם: 'הכי ישראל - להניח תפילין'יאיר טוקר36
הזמר - הנחשב למצליח ביותר בישראל - עומד אדם, נשאל מה מבחינתו נחשב לישראל והגיב: להניח תפילין. לדבריו: "תעצרו, תנשמו ותאמרו תודה על מה שיש וגם על מה שאין" (ברנז'ה)
בהר הרצל: נתניהו הניח תפילין בדוכן חב"דבהר הרצל: נתניהו הניח תפילין בדוכן חב"דיאיר טוקר13
בנו של ראש הממשלה, אבנר נתניהו, הגיע לדוכן שהקים שליח חב"ד בהר הרצל בירושלים, והצטרף למאות החיילים והמבקרים במקום במהלך יום הזיכרון שהניחו תפילין (ברנז'ה)
אוהדים דתייםאוהדי הקבוצה פנו לבעלים: 'אל תחלל שבת'כיכר השבת7
אוהדיה שומרי השבת של קבוצת מכבי תל אביב, פנו במכתב מרגש לבעלי הקבוצה מיץ' גולדהאר וביקשו ממנו כי ידחה את משחק ההכתרה משבת אחה"צ למוצאי השבת (ספורט, בארץ)
ה"ברכה" של קובי פרץ לחיילי צה"ל • צפוה"ברכה" של קובי פרץ לחיילי צה"ל • צפוכיכר השבת14
במהלך סיום מסכת בביתו של מאיר בלעיש בבית שמש, בהשתתפות רה"ע לשעבר משה אבוטבול, בירך הזמר קובי פרץ את חיילי צה"ל בצל הלחימה בדרום • צפו בווידאו (ציצית)
יום השואה: הסלב'ס השתתפו בשיעור תורהיום השואה: הסלב'ס השתתפו בשיעור תורהיאיר טוקר3
קבוצה של ידוענים וידועניות הגיעו ביום השואה לשיעור תורה ודברי חיזוק מפי הרב חיים הורביץ. בהמשך, סיפרה אולגה שנירר על התופת שעברה עם אחותה כילדות באושוויץ (ציצית)
הזמר קובי פרץ התברך אצל הגר"ח קנייבסקיהזמר קובי פרץ התברך אצל הגר"ח קנייבסקיכיכר השבת15
הזמר הישראלי קובי פרץ נכנס לברכה והתייעצות במעונו של מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי, ששמע כי קובי מקדש שם שמיים ומתקרב לדת ובירכו בחמימות • צפו בתמונות (ברנז'ה)
שחקני "הפועל עפולה" בהכנה רוחנית לחגשחקני "הפועל עפולה" בהכנה רוחנית לחגיאיר טוקר12
הרב מנחם גולד הגיע למגרש הכדורגל, חילק לשחקנים מצה שמורה, חיזק אותם והם פתחו בריקוד הכנה לקראת חג הפסח הקרב ובא. צפו בתיעוד וידאו מריקוד "וטהר ליבנו" (ברנז'ה)
המדליסט והספורטאי התברכו אצל שר התורההמדליסט והספורטאי התברכו אצל שר התורהכיכר השבת10
‏המדליסט האולימפי אורי ששון ואחיו הספורטאי אלון הגיעו אמש (ראשון) להתברך אצל מרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי, לקראת חתונת אלון ששון, הערב. תיעוד (ברנז'ה)
שחקן הכדורגל התברך אצל מרן שר התורהשחקן הכדורגל התברך אצל מרן שר התורהכיכר השבת18
ירין חסן, שחקן כדורגל שזוכה לקדש שם שמים במשחקי הכדורגל, עם חולצה עליה כתוב: "ה' אחד ושמו אחד", התברך אצל מרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי. צפו (ציצית)
תיעוד: רינת גבאי בתפלה בציון החיד"א בי-םתיעוד: רינת גבאי בתפלה בציון החיד"א בי-םיאיר טוקר4
כוכבת הילדים רינת גבאי הגיעה השבוע, יחד עם רב הסלבס מרדכי חסידים, לתפילה בציון החיד"א בבית העלמין שבהר המנוחות בירושלים • צפו בתיעוד (ברנז'ה, ציצית)
סטטיק עם הרב קוק"שמע ישראל": סטטיק נפגש עם הרב קוקיאיר טוקר64
הזמר המוכר בכינויו "סטטיק", נפגש עם המקובל הגר"ד קוק, ולבקשתו נתן הדגמה של קריאת שמע ישראל לעיני המצלמות • בנוסף, לירז רוסו החל לשמור שבת לראשונה (ברנז'ה, ציצית)
תיעוד: הזמר עידן יניב בתפילה בכותל המערביתיעוד: הזמר עידן יניב בתפילה בכותל המערבייאיר טוקר4
הזמר הישראלי עידן יניב הגיע בסוף השבוע, בחצות לילה,לתפילה ברחבת הכותל המערבי, יחד עם חברו הטוב רב הסלבס מרדכי חסידים • צפו בתיעוד (ברנז'ה)
אידר והחברותאבאמצע הטיסה: העיתונאי והחרדי בחברותאיאיר טוקר5
דרור אידר, הפובליציסט המיועד להתמנות לשגריר באיטליה, התיישב ליד חרדי במטוס, ופתח עימו בלימוד מסכת מגילה, לכבוד ימי הפורים. "או חברותא או מיתותא", סיכם (ברנז'ה)
הרב במסירת השיעורהרב יגאל כהן מסר שיעור אצל עומר אדםכיכר השבת16
הגאון רבי יגאל כהן מסר אמש (מוצאי שבת) שיעור מיוחד אצל הזמר הישראלי עומר אדם, וחיזקו על שמירת השבת ועל הפצת "לשון הרע לא מדבר אלי" בהופעות. צפו בתמונות (ברנז'ה)
חצות לילה בכותל: הזמר ליאור נרקיס בתפילהחצות לילה בכותל: הזמר ליאור נרקיס בתפילהיאיר טוקר4
הזמר ליאור נרקיס הגיע אמש, בחצות לילה, יחד עם חברו הטוב רב הסלבס מרדכי חסידים, לתפילת ראש חודש אדר ברחבת הכותל המערבי • צפו בתיעוד (ברנז'ה, ציצית)

ציצית

ציצית - מדור סלבריטאים שחוזרים בתשובה, דוגמנים, מפורסמים, זמרים שחוזרים בתשובה ומתקרבים ליהדות. כל הסיפורים על הסלבס שמתקרבים למסורת היהודית באתר החדשות כיכר השבת. אתר החדשות החרדי הגדול בעולם

עדכונים
כיכר facebook