20 אמנים וכוכבי רשת התאחדו לשיר תפילה20 אמנים וכוכבי רשת התאחדו לשיר תפילה
א' בסיון תשפא | 12.05.21
"להתקרב" - פרויקט מוסיקלי שבא לסמל אמונה, אחדות ואחווה מבית היוצרים הישראלים המצליחים, אלירן אביטל ועדי כבירי. השניים אספו 20 אמנים וכוכבי רשת ששרים ומפתיעים ביכולותיהם (ציצית)
לא באו לבר מצווה של יתום; זרים שימחולא באו לבר מצווה של יתום; זרים שימחואיציק אוחנה8
חתן בר מצווה יתום מפנמה ומשפחתו הגיעו אל האולם, וגילו כי כמעט ולא באו אורחים לשמחה. לאחר פרסום הסיפור ברשתות החברתיות, הגיעו אנשים מכלל המגזרים לשמח (ציצית)
בעקבות השוד האלים: ערן זהבי בירך 'הגומל'בעקבות השוד האלים: ערן זהבי בירך 'הגומל'איציק אוחנה3
שחקן הכדורגל המפורסם הגיע לבית הכנסת עם ילדו, וכובד בעלייה לתורה כדי לברך 'הגומל', בעקבות השוד האלים בביתו באמסטרדם, במהלכו נגזזו שערותיה של רעייתו. צפו (ברנז'ה)
סרטון ההזדהות של אביב גפןאביב גפן על אסון מירון: "שיעור גדול עבורנו"איציק אוחנה96
הזמר והיוצר המפורסם מתייחס במרומז לדברי ירון לונדון כי אינו מרגיש צער על אסון מירון, ואומר: "אני מתנגד לכל האומרים שאתם לא חלק מישראל. יש לי כבוד למאמינים". צפו (ברנז'ה)
איציק זוהר ביקר אצל המקובל: "צמרמורת"איציק זוהר ביקר אצל המקובל: "צמרמורת"כיכר השבת10
הכדרוגלן איציק זוהר הגיע לביקור מיוחד במעונו של המקובל הצדיק רבי דב קוק בטבריה, אך הדברים ששמע שם הצליחו לגרום לו ל"צמרמורת", כלשונו; ומה ביקש ממנו הרב? (ברנז'ה)
האם ובנהומי חשף את שם בנה של הידוענית? הישיבהאיציק אוחנה7
לג'וש קושנר - אח של ג'ארד, חתן טראמפ, ואשתו קרלי קלוס נולד בן בכור, ולו העניקו את השם לוי יוסף; אך מי שחשף זאת הייתה דווקא ישיבת 'ראשית' מבית שמש; הסיפור המלא (ארץ)
הזמר הפופולרי הניח תפילין והתפלל בכותלהזמר הפופולרי הניח תפילין והתפלל בכותליאיר טוקר32
הזמר הישראלי, לירז רוסו (סטטיק), הגיע בצהריים (שני), יחד עם רב הסלבס מרדכי חסידים, לרחבת הכותל המערבי, הניח תפילין ונשא תפילה חרישית • תיעוד (ברנז'ה, ציצית)
יהודה לוי חגג את בר המצווה לאחיינו בכותליהודה לוי חגג את בר המצווה לאחיינו בכותלאיציק אוחנה11
כך חגג היום השחקן יהודה לוי, עם רעייתו שלומית מלכה, את שמחת בר המצווה לאחיינו שהגיע לגיל 13, ברחבת הכותל המערבי, בטקס שהופק ברחבה במיוחד עבורם. תיעוד (ציצית)
ההפתעה שהגיעה לשלומי שבת בבני ברקההפתעה שהגיעה לשלומי שבת בבני ברקאיציק אוחנה13
הזמר הישראלי שלומי שבת הגיע היום לקניות לחג הפסח בעיר בבני ברק, במהלך הביקור בחנות הנעליים הוא קיבל הודעה מפתיעה במיוחד והוא פרץ בשירה • צפו בתיעוד (ברנז'ה)
עדן חסון חזר להופיע ובירך "שהחיינו"; צפועדן חסון חזר להופיע ובירך "שהחיינו"; צפואיציק אוחנה31
הזמר עדן חסון קיים אמש (ראשון) מופע ראשון מאז הוסרו מגבלות הקורונה והודה להשם יתברך על החזרה לשגרה, כאשר בירך בשם ומלכות ברכת "שהחיינו"; צפו בווידאו (ציצית)
עם מגבעת וחליפה: הזמר נתן גושן התחתןעם מגבעת וחליפה: הזמר נתן גושן התחתןאיציק אוחנה66
הזמר והיוצר נתן גושן התחתן הערב עם הזמרת לירון אלביליה, במקום סודי בארץ ובהשתתפות בני משפחה וחברים קרובים בלבד. בסידור קידושין כובד הגאון הרב יגאל כהן; צפו (ברנז'ה)
הזמר המתחזק קיבל את ברכת שר התורההזמר המתחזק קיבל את ברכת שר התורהאיציק אוחנה19
הזמר הישראלי, לירן דנינו, שהתקרב בשנים האחרונות לדת ולמסורת היהודית, הגיע הערב לברכה והתייעצות אצל מרן שר התורה, הגאון רבי חיים קנייבסקי • צפו בתיעוד (ברנז'ה, ציצית)
הילד החולה באולפןצפו: ישי ריבו הקליט שיר עם ילד חרדי חולהאיציק אוחנה43
במסגרת ביקורו של עקיבא תורג'מן במחלקה האונקולוגית בבית החולים 'שיבא - תל השומר', הוא נחשף לילד חרדי חולה עם קול מיוחד • תורג'מן וישי ריבו הקליטו אתו שיר. צפו (חרדי)
ליאור נרקיס: 'אני שומר שבת, וזה טוב לנפש'ליאור נרקיס: 'אני שומר שבת, וזה טוב לנפש'איציק אוחנה18
בהצהרה שגרמה לקידוש ה' ונאמרה בתכנית בידור פופולרית, הצהיר הזמר ליאור נרקיס כי החל להקפיד על שמירת שבת קודש, וכי הדבר עושה לו טוב "בנפש ובנשמה" • צפו (ציצית)
שכטר וחבריו לקבוצה, בציון האר"ישחקני מכבי תל אביב עלו לציונו של האר"יאיציק אוחנה10
שחקן הכדורגל איתי שכטר, המשחק בקבוצת 'מכבי תל אביב' הגיע יחד עם חבריו לקבוצה להתפלל בציון האר"י הקדוש שבצפת, ולהודות לה' על הניצחון על בית"ר ירושלים (ברנז'ה)
דני שטג. ארכיוןהשחקן בטוח: בזכות הרב אני בדרמת הפשעאיציק אוחנה16
התפקיד בסדרת הדרמה אחרי זעקת ה'לא!' של מרן הגר"ח קנייבסקי, ההסתה נגד החרדים בשל הקורונה וסיפור ה'חלאקה' החריג ש"הציל מסרטן"; דני שטג - מפתיע (ציצית)
הזמר מאור אדרי התפלל בכותל וביקר בית הרב ארושהזמר מאור אדרי התפלל בכותל וביקר בית הרב ארושאיציק אוחנה5
הזמר הישראלי מאור אדרי, שהתקרב בשנים האחרונות לדת ולמסורת היהודית, הגיע אמש לתפילה וסיור בכותל המערבי ולאחר מכן ביקר במעונו של הרה"צ רבי שלום ארוש (ברנז'ה)
הזמר משה פרץ סירב לחלל שבת ופרש מהעסקהזמר משה פרץ סירב לחלל שבת ופרש מהעסקאיציק אוחנה107
הזמר הישראלי המפורסם משה פרץ החליט לפרוש מעסקה בו זכה יחד עם איש עסקים נוסף, בשל העובדה שהקיוסק המדובר היה אמור להיות פתוח תוך חילול קדושת השבת (ברנז'ה)
לירן תמרי לצד הכסף שנמצאעיתונאי 'ידיעות' התפלל - ומצא את האבידהאיציק אוחנה9
"זה באמת סיפור על השגחה מטורפת", מסביר עיתונאי 'ידיעות אחרונות', בשיחה עם 'כיכר השבת', על האבידה שחיפש במשך שעות ורק לאחר שהתפלל - מצא את האבידה (ברנז'ה)
ינון מגל סיים מסכת בבית מרן שר התורהינון מגל סיים מסכת בבית מרן שר התורהאיציק אוחנה28
איש התקשורת הימני למד את מסכת תענית יחד עם הרב דוד דרוק, והיום הגיע עם ילדיו למעונו של מרן הגר"ח קנייבסקי, שם סיים את המסכת • ל'כיכר השבת' סיפר על התחושות (אנשים)
אביב אלוש משתף את עוקביואביב אלוש: עברתי קורונה, זה לא צחוק. צפואיציק אוחנה6
"התחלואה מטורפת קצב הדבקות מטורף, כמות הנפטרים כל היום זה פשוט קורע את הלב, שכל אחד יקח אחריות אישית", השחקן אביב אלוש, משתף מה קרה איתו מאז שנדבק (ברנז'ה)
שוטרים בסגרחילונים הפרו הנחיות; העיתונאית יצאה להגןאיציק אוחנה39
אריאל אלחרר, פרסם ברשת תיעוד של חילונים בת"א, המפרים את הנחיות הקורונה. בתגובה, הוא קיבל נאצות ואף איומים על חייו • העיתונאית טליה לוין כתבה: "אתה דוחה ונאלח" (חרדי)
השחקן שחזר בתשובה התפלל בציון של מרןהשחקן שחזר בתשובה התפלל בציון של מרןיאיר טוקר10
השחקן הישראלי, דני שטג, שהתקרב לדרך ישראל סבא וחזר בתשובה, הגיע אמש, יחד עם רב הסלבס מרדכי חסידים, להתפלל בציונם של מרנן הגר"ע יוסף והגרב"צ אבא שאול זצ"ל (ציצית)
הזמר עידן יניב התפלל בציון של מרן הרב עובדיה יוסףהזמר עידן יניב התפלל בציון של מרן הרב עובדיה יוסףיאיר טוקר5
הזמר הישראלי עידן יניב הגיע, יחד עם חברו הטוב רב הסלבס מרדכי חסידים, לתפילה בציונו של מרן פוסק הדור רבינו עובדיה יוסף זצוק"ל, בבית העלמין סנהדריה בירושלים. תיעוד (ברנז'ה)
שלומי שבת: 'יצאתי מהחושך אל האור' • צפושלומי שבת: 'יצאתי מהחושך אל האור' • צפואיציק אוחנה18
הזמר והיוצר הישראלי, שלומי שבת, שיתף בחשבון האינסטגרם סרטון כשהוא מדליק נרות חנוכה בביתו, ומודה על הנס הפרטי שעבר כשהחלים מהקורונה: "בזכות בורא עולם"; צפו (ברנז'ה)
השמוע'ס של הזמר איתי לוי לחג החנוכההשמוע'ס של הזמר איתי לוי לחג החנוכהאיציק אוחנה28
הזמר הישראלי איתי לוי פרסם פוסט ובו דברי תורה וחיזוק לאלפי העוקבים שלו ברשתות החברתיות, לקראת חג החנוכה, ובו הוא מצטט את גדולי הרבנים על המעלות של החג (ציצית)

ציצית

ציצית - מדור סלבריטאים שחוזרים בתשובה, דוגמנים, מפורסמים, זמרים שחוזרים בתשובה ומתקרבים ליהדות. כל הסיפורים על הסלבס שמתקרבים למסורת היהודית באתר החדשות כיכר השבת. אתר החדשות החרדי הגדול בעולם

כיכר facebook