חדשות עם קנייטש

'הפלג' חוזר לרחובות, 'דגל' מפוצלת וב'יתד'  ממשיכים להתעלם • מעייריב

מטה הבחירות של אגודה בירושלים, הביקורת של ראש הישיבה על המחנכים, האירוע המרגש במודז'יץ, הנתונים המעודדים של הלמ"ס, הפסיקה הדרמטית של בג"ץ על תווי המזון וחנוכת הבית של ישיבת 'גי"ל' (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |

הראש בחול

איזה כיף ל'יתד נאמן'. מבחינתם, מה שלא נעים - פשוט לא קרה. אבל לנו ב'כיכר השבת' אין את הפריווילגיה הזו ועל כן חשפנו את המכתב הדרמטי של חבר המועצת הגרמ"צ ברגמן כנגד 'יתד נאמן' והגר"ד לנדו.

בשיא השטייגען

בחור ישיבה הלומד בישיבה במרכז הארץ נעצר על ידי המשטרה בצפון הארץ, שם התברר כי הוא אינו מתייצב בלשכת הגיוס על מנת להצהיר כי תורתו אומנותו, זאת בשל הוראת רבני ה'פלג'. מעצרו החזיר את בחורי ואברכי הפלג לרחובות ירושלים ובני ברק.

מקווים לטוב

באגודת ישראל בירושלים הפיקו לקחים מהכישלון הצורב בבחירות המוניציפליות לפני 5 שנים וקמפיין הבחירות שלהם נפתח בצניעות ובענווה כשהמטרה היא אחת: למחוק את המושג 6:3.

מסר חריף

ערב ראש השנה בחר ראש הישיבה הגאון רבי מאיר מאזוז לחנך את המחנכים כשהמסר ברור: אתם מתעסקים עם נשמות ולא עם חפצים. ומה קשור לכך הגראי"ל זצוק"ל?

ושמחנו בתיקונו

חסידי מודז'יץ בבני ברק התרגשו לראות את האדמו"ר הנערץ מופיע בבית המדרש החדש עם ספר תורה זעיר. הם זכו לשמוע ממנו על ההבדל בין "והראינו בבניינו" ל-"ושמחינו בתיקונו".

מוסיף והולך

לקראת סיום שנת ה'תשפ"ג, בלמ"ס - הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה מפרסמים את נתוני התושבים במדינת ישראל. כמה אחוזים מהאוכלוסייה הם חרדים? ומה יקרה בשנת 2040?

ההיגיון ניצח

זה לא מובן מאליו בימים טרופים אלו, אבל שופטי הבג"ץ הצליחו לפסוק בהיגיון ולאשר את חלוקת כרטיסי המזון - אותם כרטיסים שהובטחו לעניים על ידי ש"ס ערב הבחירות האחרונות.

ארומימך השם

בישיבת באר התורה - גי"ל, חגגו את חנוכת הבניין החדש לאחר עיכובים של שנים. אנו חושפים הערב כי לא כל התלמידים ייכנסו כבר עכשיו לבניין החדש, אבל אל דאגה. בסוף כולם יחנכו אותו. מזל טוב!

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר