חדשות עם קנייטש

הכאסח בין השר החרדי לשר המזרוחניק והחרם על ליפא • מעייריב

הנשיא הארגנטינאי בהבדלה עם הקהילה היהודית, הברכה שיברכו החטופים המשוחררים, הלעג של אביב גפן ותגובות הזעם, התקיפות האנטישמיות בארה"ב, הנחת התפילין ליד ההפגנה ה-פרו פלסטינית, משפחות החטופים שקידשו שם שמים וזכו לנס והקליפ החדש עם הבינה המלאכותית (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |

מלחמת הפופוליסטים

השר משה ארבל, שקיבל את בקשת שלילת האזרחות משחקן כדורגל ישראלי מהשר איתמר בן גביר, בחר לעקוץ את השר המבקש - וקיבל עקיצה עסיסית בתגובה.

ההבדלה של חוויאר מילאי

נשיא ארגנטינה הנבחר, הידוע באהדתו לישראל וליהודים, השתתף במוצאי שבת האחרון בהבדלה אותה ערך הרב חנניה פינטו ובהשתתפות המונים מהקהילה היהודית בארגנטינה. מרגש!

הגומל חסדים טובים

חתנו של מרן הגרי"ש אלישיב זצוק"ל, חבר המועצת הגאון רבי יצחק זילברשטיין שיבדלחט"א, פסק למשפחות החטופים כיצד לנהוג עם השחרור מהשבי - ע"פ פסיקה מוקדמת של חמיו זצוק"ל.

אני אחיך - אל תשכח

הזמר והיוצר החילוני, אביב גפן, שוב עורר סערה בעקבות פוסט לעגני, מסית ומפלג אותו בחר לפרסם בערב שבת עם שחרור החטופים. צייצנים דתיים וחרדים הזכירו לו נשכחות.

לאנטישמיות אין גיל

יהודים בארצות הברית מותקפים לאחרונה בידי אנטישמיים שצועקים לעברם "שחררו את פלסטין". ארגון השומרים עוזר למשטרת ניו יורק ללכוד את הפושעים האנטישמים.

המפגן היהודי

לצעירי חב"ד בארה"ב, יש תשובה ניצחת להפגנות ה-פרו פלסטיניות בארץ החופש, ודוכני תפילין הוקמו לטובת יהודים שאינם שומרי תורה ומצוות.

יש שכר לפעולתך

גדולי ישראל, שליוו את משפחות החטופים והתפללו למען שיחרורם בדמעות שליש, יש הערב בשורה משמחת. התפילות התקבלו וחלק מאותן משפחות זוכות בימים האחרונים להתאחד עם יקיריהן.

החרם והקבר

ליפא שמלצר, הפועל בשבועות האחרונים על מנת לעודד ולשמח את החיילים הלוחמים בחזיתות השונות, שילם מחיר על פועלו. ארגונים גדולים המשוייכים לסטמער, ביטלו הופעות שלו שהוזמנו מראש בשל היותם "אנטי ציוניים". לליפא יש מה לומר להם - בקברו של האדמו"ר מסטמער זצוק"ל.

הבינה - מלאכותית. השירה - מלאכית

יידל דווידוביץ', לא נרתע מגילו המאוחר יחסית לזמרים מתחילים, והוציא את סינגל הבכורה שלו כשהוא בן 38. לצוות מעייריב נודע כי הקליפ שצולם - עובד בעזרת תוכנת AI - הבינה המלאכותית. בהצלחה!

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר