חדשות עם קנייטש

הסנקציות על תלמידי הישיבות כבר כאן: אל תגיעו לנתב"ג • מעייריב

הרצ"פניקים יצאו להפגין בכביש גהה, מינויים חדשים לוועדת הרבנים של דגל התורה בירושלים, ראש הישיבה התמוטט בארה"ב ונפטר, עימותים אלימים בירושלים בין פעילי אחים לנשק לתושבים חרדים וסערת האברך שהוכנס לניידת משטרה בליל שבת על לא עוול בכפו (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |

לדיראון עולם

הלילה (ראשון לשני) פקע מעמדם החוקי של לומדי התורה בארץ ישראל. תלמידי הישיבות ואברכי הכוללים, הפכו לעבריינים והיועמ"שית דואגת כי הם לא יקבלו תקצוב גם לא בדרכים עוקפות. המשמעות המיידית - סכנת מעצר בנתב"ג.

הרצ"פניקים חוסמים את גהה

תלמידי הגאון רבי צבי פרידמן, שפרשו מהפלג הירושלמי, יצאו בשעות אחה"צ להתעמת עם שוטרים ונהגים וחסמו את כביש גהה הסמוך לבני ברק כמחאה על חרב הגיוס המתהפכת מעל לראשיהם של לומדי התורה.

מינויים חדשים בירושלים

אל ועדת הרבנים של דגל התורה בירושלים, שנוסדה ע"י מנהיג הציבור החרדי הגראי"ל שטיינמן זצוק"ל, נוספו גם הרבנים הגאונים הגאון רבי צבי ובר, הגאון רבי אברהם וויג והגאון רבי ישראל גואלמן. הם יצטרפו לחבר המועצת הגאון רבי דוד כהן והגאון רבי יוסף אפרתי, שנותרו לבדם לאחר עזיבתו של ראש הישיבה הגאון רבי ברוך סולובייצ'יק עם ישיבתו מירושלים לרמת בית שמש.

אבל כבד מאוד

בישיבת רכסים קיבלו את הבשורה המרה על הסתלקותו בטרם עת של ראש הישיבה הנערץ הגאון רבי אליהו ציון סופר זכר צדיק וקדוש לברכה, שהתמוטט במהלך מסע גיוס כספים למען הישיבה בארה"ב, ונפטר למגינת כל לב.

עם כאלו אחים, מי צריך אויבים

פעילי הפרובוקציה "אחים לנשק" (שקיבלו בשעתו הטבות מפליגות מיו"ר ועדת הכספים ויו"ר דגל התורה חבר הכנסת משה גפני), פלשו לטריטוריית מאה שערים עם דגלי ישראל וסיסמאות שנאה מחליאות. במאה שערים קיבלו אותם כיאה וכראוי להם.

הדגים מסריחים מהראש

אברך חרדי, תושב מודיעין עילית, שנקלע לסיטואציה לא נעימה במחסום עופר סמוך לכניסת השבת, הוכנס לניידת משטרה בעל כורחו בעיצומו של ליל שבת - זאת גם לאחר שהוברר לשוטרים כי מדובר באזרח שומר חוק שלא עשה דבר רע לאיש. המשטרה כהרגלה - ממשיכה בזלזול במגזר החרדי כולו ושיגרה תגובה לקונית ויבשה שאינה עונה לגופה של טענה. לפארת משטרת ישראל.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר