הכתב החל לדווח ולפתע עבר פגז • תיעוד דרמטיהכתב החל לדווח ולפתע עבר פגז • תיעוד דרמטיציקי ברנדוין3
כתב חדשות רוסי החל לשדר באחד מאיזורי המלחמה במזרח אוקראינה • שניות לאחר שהחל לדווח, פגז עצום שוגר בסמוך אליו. הסרטון הופץ ברשת והכתב הפך לבדיחה עולמית (מעניין)
תבואה אוקראינית בנמל אודסה לפני הפלישה הרוסיתבכיר: רוסיה תאפשר ייצוא תבואה תוך שבועציקי ברנדוין4
אחרי חתימת הסכם בין רוסיה לאוקראינה בתיווך טורקי והאו"ם, בכיר אומר כי תוך שבוע אוקראינה תחדש את ייצוא התבואה במסגרת ההסכם ועשרות מיליוני טונות ישוחררו מהנמל (עולם)
בוריס ג'ונסוןלא תאמינו: זה הג'וב הבא של בוריס ג'ונסוןציקי ברנדוין
בצל הבחירות המקדימות להחלפתו של בוריס ג'ונסון כמנהיג המפלגהה השמרנית וכראש ממשלת בריטניה, בתקשורת הדליפו את התפקיד הבכיר האפשרי הבא של ג'ונסון (בעולם)
אוקראינה שיגרה טילים על גשר בעיר • צפואוקראינה שיגרה טילים על גשר בעיר • צפוציקי ברנדוין1
הקרב על מזרח אוקראינה נמשך, ובאוקראינה הפגיזו גשר אסטרטגי במחוז הכבוש חרסון, זאת ע"מ להקשות על רוסיה לתגבר כוחות בעיר שמנסה אוקראינה לכבוש מחדש (בעולם)
דונלד טראמפדיווח בארה"ב: חקירה פלילית נגד טראמפציקי ברנדוין5
בארצות הברית מדווחים כי לראשונה תתבצע חקירה פלילית נגד נשיא ארצות הברית לשעבר, דונלד טראמפ, בשל מהומות הקפיטול זמן קצר לפני השבעתו של הנשיא ג'ו ביידן (חדשות)
ג'וזף בורלשר החוץ האירופי: הזמן להסכם הגרעין אוזליוני גבאי
שר החוץ של האיחוד האירופי, ג'וזף בורל, הודיע על טיוטת פשרה חדשה, במטרה להחיות את הסכם הגרעין של המעצמות עם איראן. המגעים כעת נמצאים בקיפאון (בעולם)
הרגעים האחרונים של העימותהמגישה התעלפה והעימות הופסק • צפוציקי ברנדוין10
העימות הטלוויזיוני בין מועמדי המפלגה השמרנית לראשות ממשלת בריטניה, ליז טראס ורישי סונאק, הופסק בפתאומיות לאחר שהמגישה התמוטטה באמצע העימות • צפו (אקטואלי)
קושנר ורעייתוקושנר: "חליתי בסרטן; ולא גיליתי לטראמפ"יוסי נכטיגל9
בזמן טיסה במטוס הנשיאותי, נודע לחתנו והיועץ הקרוב של הנשיא לשעבר טראמפ, כי הוא חולה בסרטן, קושנר ניסה להסתיר זאת מטראמפ, אך הוא גילה - וזה מה שאמר לו (עולם)
ביקר את פוטין: פוליטיקאי רוסי-יהודי נעצרביקר את פוטין: פוליטיקאי רוסי-יהודי נעצרציקי ברנדוין3
הפוליטיקאי הרוסי לאוניד גוזמן נעצר מוקדם יותר היום בתחנת רכבת תחתית ברוסיה לאחר שביקר את נשיא רוסיה ולדימיר פוטין. העילה הרשמית: לא דיווח על היותו אזרח ישראלי (עולם)
מנהיגת מולדובה: "מפחדת שפוטין יפלוש"מנהיגת מולדובה: "מפחדת שפוטין יפלוש"ציקי ברנדוין3
נטליה גבריליצה, המשמשת כראש ממשלת מולדובה אומרת כי היא חוששת מפני האפשרות שנשיא רוסיה פוטין ינסה לפלוש גם אל שטח מולדובה - הגובלת בין היתר באוקראינה (בעולם)
הנשיא זלנסקי והקרבות בימים האחרוניםהקרב על חרסון: רוסיה 'התקדמה' ואוקראינה קרובה לשחררציקי ברנדוין2
הדילמה הרוסית - אם לדלל כח אדם בחרסון לטובת המשך הכיבוש בעמקי המדינה, או לבצר את הכוח בחרסון "ולהיתקע" - כנראה הוכרעה, ואוקראינה קפצה על המציאה - וקרובה לשחרור המחוז (בעולם)
ביידן עוטה מסכת קורונהכך ביידן בן ה-79 מרגיש אחר שחלה בקורונהמישאל לוי6
נדבק בישראל? ימים אחר שחלה בקורונה, רופאו האישי של נשיא ארצות הברית ביידן עדכן במצבו • בדיקה שערכו לאנשי הצוות המקיפים את ביידן העלתה כי איש מהם לא חלה (עולם)
זירת הירי, אמשירי בפארק בלוס אנג'לס: 2 הרוגים, 5 פצועיםציקי ברנדוין4
הרקע לפיגוע הירי, שגבה את חייהם של שני בני אדם, סמוך לתערוכת מכוניות בלוס אנג'לס, אינו ברור. היורה נמלט ועדיין לא נלכד. עדת ראייה: "תפסתי את התינוקות וברחתי" (בעולם)
פוטין, לפיד ובניין הסוכנות היהודיתהמשבר הישראלי מול רוסיה: "איש לא מבין מה פוטין רוצה"יוסי נכטיגל17
פרטים מהדיון המורחב שכינס ראש הממשלה בעקבות המשבר מול רוסיה נחשפים: ליברמן ואלקין בקו נוקשה, גורם מדיני מתאר כי איש לא באמת הבין מה פוטין רוצה • ההצעה: לגייס את הרצוג (אקטואלי)
מתקפת הטיליםרוסיה: השמדנו נשק שהמערב נתן לאודסהכיכר השבת
רוסיה הודיעה כי הטילים ששיגרה אתמול על נמל אודסה השמידו כלי נשק שהעביר המערב לאוקראינה. במערב גינו את התקיפה, אך לא אישרו אם אכן מדובר בנשק מערבי (בעולם)
האיראנים חשפו מידע נוסף על 'רשת הריגול'האיראנים חשפו מידע נוסף על 'רשת הריגול'כיכר השבת
האיראנים חשפו מידע נוסף על רשת הריגול שלטענתם קשורה לישראל ושירותי המודיעין שלה. לטענת האיראנים המרגלים נתפסו על חם כשהם מתקינים חומרי נפץ (בעולם)
הר געש ענק התפרץ ביפן, מצב חירום הוכרזהר געש ענק התפרץ ביפן, מצב חירום הוכרזציקי ברנדוין1
הר הגעש סקורג'ימה התפרץ מוקדם יותר היום ביפן, והעלה את מצב החירום במדינה לרמה 5 - הגבוהה ביותר ביפן בתיעוד המגיע מאיזור הר הגעש ניתן לראות את ההתפרצות (בעולם)
פוטין תכנן למסור להונגריה חלק מאוקראינהפוטין תכנן למסור להונגריה חלק מאוקראינהציקי ברנדוין2
בכיר לשעבר בפרלמנט הרוסי טען בריאיון לרשתות אוקראיניות כי נשיא רוסיה פוטין תכנן לתת לראש ממשלת הונגריה ויקטור אורבן חלקים משטח אוקראינה, לאחר כיבושה המלא (בעולם)
המושל רצה להוכיח שמי הנחל קדושים - ואושפזהמושל רצה להוכיח שמי הנחל קדושים - ואושפזציקי ברנדוין28
מושל מדינת פנג'אב שבהודו, ניסה להוכיח כי מי הנחל שנחשבים קדושים עבור דת הסיקים אינם מזוהמים ולגם לרוויה מ'המים הקדושים' • כעבור שעות, אושפז בבית חולים (בעולם)
איידן דונקן; בן שפירוהאנטישמי "יורה" על העיתונאי היהודי • צפויוסי נכטיגל21
מלווה בצחוק רועם של חבריו, מאיים פעיל ימין-קיצוני על בן שפירו, איש התקשורת חובש הכיפה מארה"ב: "סובבת את הדריידל (=סביבון) האחרון" - ויורה שלוש יריות באקדח (בעולם)
נשיא אוקראינה בלשכתוזלנסקי לא מוותר - ומתנגד להפסקת אשציקי ברנדוין7
נשיא אוקראינה הסביר בריאיון מדוע אסור לעצור את המלחמה, על אף שחלף כבר זמן רב: "משלוחי הנשק מהמערב מסייעים לנו; עצירה כרגע תכין את רוסיה לסבב הבא" (בעולם)
חיסון בישראלאבעבועות הקוף - מצב חירום בריאותי עולמידוד הכהן2
קצב ההדבקה של המחלה החדשה מטריד את העולם, אבל החשש מוגבל: "עם הכלים שיש בידינו, אפשר להשתלט על ההתפרצות ולעצור אותה" • עיקר הדאגה: אירופה (בריאות)
מתקן גרעין באיראןאיראן: "עצרנו רשת מרגלים למען ישראל"ב. ניסני10
במשמרות המהפכה טענו כי הסוכנים, שזהותם לא נמסרה, נכנסו לאיראן מעיראק עם ציוד מתקדם, ותכננו "פעולות חבלה ומבצעי טרור חסרי תקדים באתרים רגישים" (בעולם)
ביידן בישראל בשבוע הבאהבית הלבן מסר: הנשיא ביידן נדבק בקורונהכיכר השבת3
נשיא ארה"ב ג'ו ביידן, נדבק בנגיף הקורונה, כך לפי הודעת הבית הלבן. עוד נמסר כי הנשיא, המחוסן באופן מלא לנגיף, חווה תסמינים קלים מאוד וימשיך לעבוד מהבידוד (בעולם)
עולים מרוסיה באים לישראלרוסיה פועלת לעצור את 'הסוכנות היהודית'ציקי ברנדוין6
רשויות המשפט ברוסיה פועלות להפסקת פעילות הסוכונת היהודית בשטח רוסיה. בעוד שבוע יתקיים דיון מכריע בבית המשפט הרוסי לגבי המשך פעילות הארגון היהודי (בעולם)
פינושה. ברקע: תמונות חלק מקורבנות המשטר הרצחניהרודן האכזר שכיבה סיגריות בוערות על 'שמאלנים'ציקי ברנדוין11
"ההיסטוריה חוזרת"? בסדרת הכתבות ב'מגזין כיכר' נחזור למנהיגים שהשפיעו על דפי ההיסטוריה - מי לטובה ומי לרעה • והפעם: סיפורו של הרודן מצ'ילה, מהאכזריים שידעה דרום אמריקה (בעולם)

בעולם

חדשות ואקטואליה מסביב לעולם: אירופה, ארצות הברית המזרח הרחוק ושאר חלקי העולם. סיקור נרחב, כתבות בלעדיות ועדכונים שוטפים על מה שקורה אצל השכנים.

כיכר facebook