התחזית: לקראת שבוע מלווה בחום קיצוניהתחזית: לקראת שבוע מלווה בחום קיצוניכיכר השבת
לפי תחזית מזג האוויר, היום תחול עלייה קלה בטמפרטורות אך עדיין יהיה חם מאוד • מחר: הכבדה בחום • בשלישי ורביעי: ברוב אזורי הארץ ישררו עומסי חום כבדים עד קיצוניים (בארץ)
חוף הים. אילוסטרציהצעיר נפל למים, נלכד בשובר גלים בים ונהרגדוד הכהן7
בשעת בוקר מוקדמת נפל מגובה בנמל אשדוד צעיר כבן 30 על ראשו ונלכד בשובר הגלים. חובשים ופרמדיקים הגיעו לזירה אולם בתוך זמן קצר נקבע מותו, וגופתו הורמה מבחוץ (חדשות)
אלו זמני כניסת ויציאת השבת, פרשת מטותאלו זמני כניסת ויציאת השבת, פרשת מטותכיכר השבת
שבת פרשת מטות בפתח: להלן זמני הדלקת נרות ויציאת השבת, בערים שונות בארץ ובעולם. מערכת "כיכר השבת", מברכת את קהל הגולשים בברכת - שבת שלום ומבורך (בארץ)
תחזית מזג אווירבשבת יתחמם, בשבוע הבא צפוי גל של חוםמישאל לוי
הטמפרטורות היום לא יהיו שונים בהרבה מאתמול. בשבת תורגש עלייה קלה ובאמצע השבוע הבא צפוי להיות גל כבד של חום. זו תחזית מזג האוויר המלאה לשעות הקרובות (בארץ)
תפילת שחרית בגופנה הבוקרגנץ תקף את אישי הציבור שתמכו במאחזיםכיכר השבת4
שר הביטחון בני גנץ התייחס ל"מבצע המאחזים" שנכשל היום לאחר שהמתיישבים פונו מהמאחזים שנבנו ואמר: "צר לי מאוד שנבחרי ציבור תמכו ועודדו את הפרת החוק" (חדשות בארץ)
הנעדר בבולען בבריכה אותר ללא רוח חייםהנעדר בבולען בבריכה אותר ללא רוח חייםכיכר השבת33
הנעדר באירוע הבולען בבריכה בתוך בית פרטי ביישוב כרמי יוסף, נמצא לבסוף ללא רוח חיים. גבר נוסף נפצע באורח קל בלבד באירוע החריג בו נשאבו כל מי הבריכה לבולען (בארץ)
בולען נפער בבריכה ליד רחובות ושאב אדםבולען נפער בבריכה ליד רחובות ושאב אדםכיכר השבת40
בבית פרטי ביישוב כרמי יוסף ליד העיר רחובות נפער בולען גדול. ב'כבאות והצלה' אומרים כי קיים חשש לגורל אדם אחד שנעדר. בנוסף, אחר הצליח לחלץ את עצמו מהבולען (בארץ)
הכנרתהתחזית: היום, מחר ובשבת יהיה חם פחותכיכר השבת1
אולי זה הזמן לטיול קצר: לאחר ימים חמים במיוחד, מזג האוויר יוקל טיפה היום וכך ישאר עד לסוף השבוע, אבל בשבוע הבא שוב נחוש הכבדה בעומס החום - ובכל רחבי הארץ (התחזית)
אחד מהצעירים שפונו בכוח ע"י שוטרי מג"במאות הקימו מאחזים; מג"ב פעלו לפנותםקובי רוזן11
מאות צעירים הגיעו לשני מוקדים סמוך לקרית ארבע, להקמת יישובים יהודיים חדשים, נגד החוק • כוחות מג"ב פינו אותם באלימות, ושניים נפצעו • שקד: "אלימות נגד מתנחלים" (ארץ)
לפיד עם האזרחים שנטרלו את המחבללפיד העניק תעודת הוקרה למנטרלי המחבלדוד הכהן15
ראש הממשלה יאיר לפיד נפגש עם חיים נעים ומשי בן עמי - האזרחים שנטרלו את המחבל באירוע הדקירה אתמול בירושלים, והעניק להם תעודת הוקרה על מעשיהם (חדשות)
הכפר הקהילתי התמלא בצבעים של תקווה ואחריות חברתיתהכפר הקהילתי התמלא בצבעים של תקווה ואחריות חברתיתכיכר בשיתוף פרח
במסגרת שיתופי פעולה ויצירת קשרי מתנדבים, הגיעו השבוע עובדי חברת הנדל"ן שבט בנימין ונציגי חברת הצבע נירלט להתנדבות בכפר הקהילתי פרח בראש העין שהינו בית ל-240 בעלי מוגבלויות (בארץ)
למעלה מ-6,000 משתתפים במחנות הנופש והנופשונים של 'עזר מציון' ברחבי הארץלמעלה מ-6,000 משתתפים במחנות הנופש והנופשונים של 'עזר מציון' ברחבי הארץכיכר בשיתוף עזר מציון
הנופשונים נערכים עבור חולי סרטן, נפגעי נפש ואנשים עם צרכים מיוחדים ומאפשרים להם לצבור כוח להתמודדויות לאורך השנה (בארץ)
שאול אלוביץ בבית המשפטדרמה בבית המשפט: בוטלו האישומים המרכזיים בתיק בזקחיים גולדברג13
מכה לפרקליטות: בית המשפט בתל אביב ביטל את האישומים המרכזיים בתיק בזק בין היתר נגד שאול ואור אלוביץ'. השופטת טענה כי הפרקליטות לא הוכיחה כי הייתה אשמה בעברות שהוצגו (בארץ)
שבתאי מעיד בוועדההמפכ"ל יקבל מכתב אזהרה מוועדת החקירה של אסון מירוןכיכר השבת20
רנ"צ קובי שבתאי וקציני משטרה נוספים צפויים לקבל מכתבים שמתריעים כי ועדת החקירה עשויה להטיל עליהם את האחריות לאסון הכבד במירון בו נהרגו ארבעים וחמישה בני אדם (חדשות בארץ)
קייקים בירדןהתחזית: תורגש ירידה קלה במידות החוםכיכר השבת
לאחר כמה ימים חמים במיוחד, היום תחול ירידה קלה בטמפרטורות בהרים ובפנים הארץ, ותורגש שם הקלת מה בעומסי החום. מחר הקלה נוספת בעומס החום (חדשות בארץ)
מזוזהתלש מזוזות וקרע את הקלפים - ונעצרחיים גולדברג2
המשטרה עצרה אמש (שני) בירושלים חשוד שתלש מזוזות ברחוב שמאי בבירה, במהלך מעצרו תקף את השוטרים; היום, בית המשפט האריך את מעצרו בשלושה ימים (חדשות, בארץ)
משי בן עמי משחזרהצלם משחזר: כך יריתי במחבל הדוקר • צפוחיים גולדברג41
משי בן עמי, צלם העיתונות שנטרל את המחבל מפיגוע הדקירה באוטובוס בכביש רמות בירושלים, שחזר את רגעי הירי; האזרח שניסה לנטרלו באבנים, סיפר: "פגעתי לו בראש" (ארץ)
שגריר ארה"ב ודייןשגריר ארה"ב מגיב ליובל דיין בשמו של ביידןאיציק אוחנה93
בשמו של ג'ו ביידן, מביע שגריר ארצות הברית בישראל תודה לזמרת יובל דיין, שסירבה ללחוץ את ידו של הנשיא מטעמי צניעות וגרמה לקידוש השם: "היית נאמנה לאמונתך" (אנשים)
מהומה במשפט: עימות עם משפחת המחבלמהומה במשפט: עימות עם משפחת המחבליאיר טוקר18
בדיון לערעורים שהתקיים בירושלים על ביטול הליכי איחוד משפחת המחבל שרצח את שיר חג'אג הי"ד, התעמתו בני המשפחה עם בני משפחת המחבל. בן גביר הצטרף (אקטואלי)
הסכין שבאמצעותו ניסה לדקורמטופל ניסה לדקור בבית החולים ושיגר איוםמישאל לוי4
משטרת ישראל עצרה מטופל שניסה לדקור באמצעות סכין איש ביטחון במרכז הרפואי אסף הרופא. קודם לכן קילל התוקף וזרק חפצים. בני משפחתו איימו על הצוות: נבוא חשבון (בארץ)
ממ"ז צפון שמעון לביאהתפטרות לביא: 'הוא היה יכול להיות מפכ"ל'קובי אטינגר12
ההתפטרות המפתיעה של ממ"ז צפון: הפרשן מסביר, כי לביא היה מפקד מוערך שאלמלא התפטר, היה המועמד המוביל למפכ"לות • אביו של ידידיה ז"ל: "זו החלטה אמיצה" (חדשות)
תחזית: עומס חום כבד עד קיצוני ברוב הארץתחזית: עומס חום כבד עד קיצוני ברוב הארץכיכר השבת
לפי תחזית מזג האוויר, היום תורגש עלייה קלה בטמפרטורות. ישררו עומסי חום כבדים עד קיצוניים ברוב אזורי הארץ. במישור החוף: ערפל. מחר: ירידה קלה בטמפרטורות (תחזית מזג אוויר)
אילוסטרציהפיתה, חנק וקבר: אישום נגד רוצח ספיר נחוםקובי אטינגר8
כתב האישום החריף מתאר את הרצח המזעזע: בן זוגה של נחום לשעבר פיתה אותה להיכנס אל הרכב. הוא הסיע אותה אל מחוץ לעכו ושם רצח אותה וקבר את גופתה ונמלט (משפט)
האוטובוס שהדרדראוטובוס הדרדר, 38 נוסעים חולצו מהחלונותדוד הכהן1
שלושים ושמונה נוסעים מבוגרים נלכדו באוטובוס שהתנגש במעקה בכביש 1 והדרדר בשדה. הם חולצו בידי כוחות החירום ו-4 פונו לבתי חולים. כולם בהכרה • צפו ברגעי החילוץ (בארץ)
זירת התאונה בראשון לציוןלילה קשה בכבישים: 6 פצועים, בהם 2 קשהדוד הכהן
שישה אנשים פונו לבית החולים בעקבות תאונות דרכים. סמוך לראשון לציון פגעה משאית בכלי רכב וארבעה נפגעו באורח קשה • מוקדם יותר שני רוכבי אופנוע בצפון נפגעו קל (חדשות)
תצפית מהגלבועעלייה בטמפרטורות, הכבדה בעומס החוםכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה מעונן חלקית עד בהיר. תחול עלייה בטמפרטורות בעיקר בהרים ובפנים הארץ. תורגש הכבדה בעומס החום, שתימשך גם בשלושת הימים הקרובים (בארץ)

בארץ

חדשות ואקטואליה מרחבי הארץ. מבזקים, עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - כל מה שקורה במדינת ישראל בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי.

כיכר facebook
הלגיטימיות של הממשלה / טופז דויטש רם
טופז דויטש רם
הלגיטימיות של הממשלה / טופז דויטש רם
י"ז בסיון תשפב1
הקריסה הבלתי נמנעת // בצלאל סמוטריץ
ח"כ בצלאל סמוטריץ
הקריסה הבלתי נמנעת // בצלאל סמוטריץ
י"ח באייר תשפב114
מנוחה פוקס
מנוחה פוקס
"ואהבת לרעך כמוך": איך עושים את זה?
ט' באייר תשפב1
הכי פופולריים