מאיר גרין  קול תורה  גד אלבז  יפו

קינוחים

הפצצה מנאפולי - 5 קינוחים צוננים ויפהפיים לשבת לוהטתלכבוד שבת5 קינוחים צוננים ויפהפיים לשבת לוהטתהפצצה מנאפולי, פיצה פירות, ארטיק סנגריה לבנה, סמיפרדו של פיסטוק-שוקולד לבן-דובדבנים ופודינג חלום (מתכונים)
עוגיות טביעת אצבע במלית ממרח לוטוס. - מתכון לעוגיות טביעת אצבע במלית ממרח לוטוסמתכון לעוגיות טביעת אצבע במלית ממרח לוטוסעוגיות שוקולדיות נפלאות בציפוי של אגוזים מקורמלים ומלית של ממרח לוטוס. פרוייקט שבועות (אוכל, שיווקי)
קאפקייקס לוטוס בציפוי מסקרפונה. - פרוייקט שבועות: קאפקייקס לוטוס בציפוי מסקרפונהפרוייקט שבועות: קאפקייקס לוטוס בציפוי מסקרפונהגרסה עשירה, חגיגית וקרמלית לעוגה האישית הטרנדית, במיוחד לחג השבועות (אוכל, שיווקי)
שכבות של גבינה, לוטוס ושוקולד. - החג הלבן: קינוח שכבות של גבינה, לוטוס ושוקולדהחג הלבן: קינוח שכבות של גבינה, לוטוס ושוקולדשכבות של שוקולד, גבינה ולוטוס מונחות לסירוגין בכוסות הגשה אישיות ויוצרות קינוח מרשים שמכינים בקלות (אוכל, שיווקי)
עוגת לוטוס, גבינה ושוקולד לבן. - שבועות: מתכון לעוגת לוטוס, גבינה ושוקולד לבןשבועות: מתכון לעוגת לוטוס, גבינה ושוקולד לבןעוגה קלילה במרקם רך עם שילוב טעמים מוצלח של שוקולד לבן וממרח לוטוס. לשם קבלת דפנות חלקות מומלץ להצטייד בשקף לעוגה (אוכל, שיווקי)
עוגת אגסים ופיסטוקים - עוגת אגסים ופיסטוקים פרווה שתגנוב את ההצגה בשבתלכבוד שבתעוגת אגסים ופיסטוקים פרווה שתגנוב את ההצגה בשבתניחשתם נכון. מדובר בעוגה לא קונבנציונלית של אגסים ופיסטוקים מבושמים במי ורדים שלא באמת מסובך להכין (אוכל)
ריבועי לימון או "למון בארס" - ריבועי לימון שפשוט אין דרך לפספס איתםלכבוד שבתריבועי לימון שפשוט אין דרך לפספס איתםיש כאן איזון מדויק בין קרם לימוני עשיר ובסיס חמאתי מופלא שיקצור מחמאות מכולם (מתכונים לשבת, אוכל)
נגיסי פאדג' שוקולד ואגוזי פקאן - צפו: קינוח פרווה חגיגי של נגיסי שוקולד פקאןמתוק לשבתצפו: קינוח פרווה חגיגי של נגיסי שוקולד פקאןומרוב שזה טעים אף אחד לא יזכור שזה בריא. כן, קראתם נכון. לא רק שזה פרווה, המרכיבים טבעיים לגמרי (מתכונים לשבת)
ריבועי בצק פריך עם קרם לימון - קינוח לשבת: ריבועי קרם עשירים תוך 15 דקותלכבוד שבתקינוח לשבת: ריבועי קרם עשירים תוך 15 דקותמשתוקקים למשהו מתוק, מהיר ומרענן? זה בשבילכם: מתכון לריבועי קרם לימון עשירים, מרשימים וטעימים כל כך שתכל'ס, בקושי עבדתם עליהם. כל ההכנה שלהם מסתכמת ב-15 דקות. ב-40 הדקות הנוספות, הם מבלים זמן איכות בתנור (מתכונים לשבת, אוכל)
קינוח אגסים ביין רוזה מתובל בווניל וג'ינג'ר - קינוח אגסים ביין רוזה מתובל - הקצפת עליכםמיוחד לשבתקינוח אגסים ביין רוזה מתובל - הקצפת עליכםאוקיי, פירות בקינוחים עלולים ליצור כאב ראש לא קטן, אבל כאן פשוט אין איך לטעות (מתכונים לשבת, אוכל)
גלידת שוקולד פרווה לגמרי - 2 מרכיבים ויש לכם קינוח נצחי שתכינו כל שבתלכבוד שבת2 מרכיבים ויש לכם קינוח נצחי שתכינו כל שבתמתכון לגלידת שוקולד פרווה לגמרי שאתם עומדים לקנח בה כל סעודת שבת. באחריות (מתכונים לשבת, אוכל)
טריקולד שוקולד: בראוניז, מוס וקצפת - טריקולד: קינוח פרווה אדיר לראש השנהראש השנהטריקולד: קינוח פרווה אדיר לראש השנהשלוש שכבות מפנקות של בראוניז שוקולד, מוס וקצפת בעוגה אחת מתוקה. מתכון הטריקולד האהוב בגרסת פרווה קלה, קינוח מרשים גם אחרי ארוחה בשרית (מתכונים, אוכל)
ארטיק סנגריה לבנה עם פירות - קינוח לשבת: ארטיק סנגריה לבנה עם פירותלכבוד שבתקינוח לשבת: ארטיק סנגריה לבנה עם פירותסנגריה היא קוקטייל ספרדי צונן של יין אדום ופירות שמגיע מספרד. כאן היא מקבלת טוויסט על טוויסט (מתכונים לשבת)
גלידה ברוטב דובדבנים על אננס בגריל - וואו: גלידה ברוטב דובדבנים על אננס בגרילפחות משעהוואו: גלידה ברוטב דובדבנים על אננס בגרילוזה טוב בדיוק כמו שזה נשמע. צליית האננס מעניקה לו קרום קרמלי ממכר שמשתדך נהדר עם הגלידה ורוטב הדובדבנים הביתי (מתכונים, אוכל)
בראוניז שוקולד ריבת חלב - אף אחד לא יאמין לכם שהקינוח הזה פרווהלכבוד שבתאף אחד לא יאמין לכם שהקינוח הזה פרווהמה תגישו לקינוח בשולחן השבת? בראוניז שוקולד ריבת חלב פרווה לגמרי, כמובן (מתכונים, אוכל)
גלידת שוקולד פרווה - קינוח לשבת שרבית: גלידת שוקולד פרווהמתוק לשבתקינוח לשבת שרבית: גלידת שוקולד פרווהפרווה - אבל אף אחד לא יעלה על זה. קינוח מושלם כשהטמפרטורות נוסקות שם בחוץ מ-3 רכיבים בלבד ואחד מהם מפתיע במיוחד (מתכונים לשבת, אוכל)
"אחרי החגים" כבר כאן: חטיפי אנרגיה ביתיים"אחרי החגים" כבר כאן: חטיפי אנרגיה ביתייםמדריך וידאו שלב אחר שלב להכנת כדורי אנרגיה בריאים, מזינים ומתוקים - "אחרי החגים" כבר כאן, אל תוותרי לעצמך! (מתכונים, אוכל)
עוגת שכבות בראוניז שוקולד-אגוזים וקצפת - עוגת שכבות בראוניז שוקולד-אגוזים וקצפתמתוק לשבתעוגת שכבות בראוניז שוקולד-אגוזים וקצפתבראוניז זה הגרסה הכי כיפית של עוגת השוקולד - כל כך כיפית שהחלטנו להכין שתי תבניות, ולהגיש אותה כעוגת שכבות עם אגוזי פקאן וקצפת באמצע (מתכונים לשבת, אוכל)
מנדיאנט. דיסקיות שוקולד עם פירות יבשים ואגוזים - נשארו לכם פירות יבשים? תכינו את הקינוח המדהים הזהמתוק לשבתנשארו לכם פירות יבשים? תכינו את הקינוח המדהים הזהמתכון למנדיאנט - דיסקיות שוקולד עם פירות יבשים ואגוזים. פינוקים קטנים ופוטוגניים שהם גם פרווה לגמרי ונהדרים כקינוח לשבת או כשרוצים להרשים את האורחים (מתכונים)
בקלוואה לעצלנים - קינוח מדליק לשבת: כוסות בקלוואה מתוקיםלכבוד שבתקינוח מדליק לשבת: כוסות בקלוואה מתוקיםאו נכון יותר: מתכון לבקלוואה - גרסת העצלנים. במקום להסתבך עם שכבות דביקות של פילו ואגוזים, ממלאים את העלים בתבנית שקעים ומשגרים לתנור (מתכונים לשבת)
כיכר אוכל
המומלצים