מבזקי חדשות

י"ד בתמוז תשפ"ד

"ישראל מאפשרת אלימות מתנחלים"

האג: "למרות ההתנתקות - ישראל כובשת בעזה; פעולותיה מהוות סיפוח בשטחי הגדה"

בית הדין הבינלאומי בהאג קבע שיש לו סמכות לדון בנושא, למרות שישראל לא חברה בטריבונל המשפטי. השופט הלבנוני, שכבר התבטא רבות נגד ישראל, הכריז את ההחלטה ואמר כי למרות שישראל התנתקה מרצועת עזה היא עדיין נחשבת לכובשת את השטח, וכי מעשי ישראל ביו"ש מהווה סיפוח. עוד האשים את ישראל בשקר 'אלימות המתנחלים' והוסיף כי ההתנחלויות נוגדת את החוק הבינלאומי; לטרור הערבי לא התייחס (מדיני)

יוסי נכטיגל |

הלחימה נמשכת

במתחם אונר"א: חוסל קצין המודיעין הצבאי של חטיבת עזה

צה"ל ושב"כ חיסלו את קצין המודיעין הצבאי של חטיבת העיר עזה בארגון הטרור חמאס - במתחם אונר״א במרחב זיתון, ששימש כמפקדה של חטיבת העיר עזה של ארגון הטרור חמאס (ביטחוני)

ב. ניסני |

מאבק הסברתי

"ההתקפות אינן רק איום על ישראל - אלא מהוות איום עולמי"

דובר צה"ל דניאל הגרי מסר הצהרה מיוחדת לתקשורת הבינלאומית בעקבות פיצוץ הכטב"ם של החות'ים בתל אביב - והזהיר מפני ההשלכות של הטרור האיראני (ביטחוני)

ב. ניסני |

צפו בתיעוד

בתגובה לשיגורים: אלו מטרות החיזבאללה שהושמדו בלבנון

צה"ל תקף מחסני אמצעי לחימה של חיזבאללה לצד המשגר ממנו בוצעו השיגורים לעבר מרחב אבירים מוקדם יותר היום ומטרות טרור נוספות של הארגון בדרום לבנון (ביטחוני)

ב. ניסני |

מקומם

ערבים פתחו מחדש את הפיצרייה בחווארה - ורגמו יהודים

תושבים מיישובי השומרון שהגיעו לתעד את פתיחת הפיצרייה הערבית החווארה שנאטמה בתחילת המלחמה בידי כוחות צה"ל לאחר שלעגה לחטופה יהודיה, נרגמו באבנים בידי עשרות פורעים ערבים. לפחות שני תושבים נפצעו ונזקקו לטיפול רפואי (בארץ)

קובי אטינגר |
ש

הצטרף גם

מהפכה בלימודי דיינות: שעה ביום בלבד לתעודת רבנות!

שיטת שש הנקודות מציעה מהפכה בתחום לימודי הרבנות. לראשונה, ניתן להשיג תואר יורה יורה  או טוען רבני בשעה אחת בלבד. כל הפרטים (לימודים).

כיכר בשיתוף מלמ | מקודם

צפו בתיעוד

"וואו! וואו!": גנב הרכב ניסה לברוח במחסום עופר - והתהפך

גנב רכב ניסה לברוח עם הרכב הגנוב שלו דרך מחסום עופר, על ידי פריצת המחסום - אך כעבור מטרים ספורים, אחרי עמדת הבידוק, התהפך (חדשות)

כיכר השבת |
כיכר UP